У Чернігові введуть випробувальний термін для продажу алкоголю

У Чернігові введуть випробувальний термін для продажу алкоголю

У Чернігові введуть випробувальний термін для продажу алкоголю
ФОТО: Суспільне Чернігів

У Чернігові до 1 травня триватиме випробувальний термін для продажу алкоголю. Про це на засіданні виконкому повідомив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

"Була дискусія з головою Чернігівської ОВА В'ячеславом Чаусом. Спільно домовились, що до 1 травня випробувальний період, коли ми йдемо за європейським сценарієм, де просимо громадян відповідально поставитись до поведінки у громадських місцях. Просимо поліцію більш активно працювати. Йти шляхом заборон - неправильно. Лікарі кажуть, що якщо заборонено - зростає кількість отруєнь. Оскільки магазини реально працюють за скороченим режимом роботи, спробуєм до 1 травня без обмежень по часу продажу, дозволити продаж слабоалкогольних та алкогольних напоїв", - розповів Владислав Атрошенко.

За його словами, заборона на продаж діятиме лише для неповнолітніх, а також для всіх військових, співробітників поліції, ДСНС, ТРО, при виконанні службових обов’язків.

"Дивимось як це працює до 1 травня і потім повертаємось до цього питання", - сказав міський голова.

Нагадаємо, в Чернігівській області зняли заборону на продаж алкоголю 16 квітня. Таке розпорядження видав начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

Однак 17 квітня Новгород-Сіверська та Семенівська громади прийняли рішення не давати дозвіл на продаж алкоголю на своїх територіях.

18 квітня на території міста Ніжина та Ніжинської територіальної громади теж продовжили заборону на продаж будь-якого алкоголю.

Читайте також:

На Чернігівщині скорочується комендантська година

На початок