Атрошенко пропонує залишити святкові лінійки у Чернігові тільки для перших класів

Атрошенко пропонує залишити святкові лінійки у Чернігові тільки для перших класів

Атрошенко пропонує залишити святкові лінійки у Чернігові тільки для перших класів
. ФОТО: 24 канал

У Чернігові святкові лінійки будуть тільки для перших класів. З дотриманням маскового режиму. Відповідний наказ від управління освіти для шкіл попросив зробити чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

На розширеній нараді у міськраді 31 серпня він спочатку пропонував взагалі відмовитися від проведення святкових лінійок у школах. Все через значне збільшення хворих на коронавірус.

«Великі скупчення – великі ризики. Потрібно мінімізувати контакти, щоб не було зростання захворювання на ковід. Потрібно відмовитися від проведення всіх масових лінійок в школах», – сказав мер на початку наради.

Начальник міського управління освіти Василь Білогура відповів, що для перших класів неможливо відмінити всі святкові заходи.

«З дотриманням протиепідемічних заходів, свіже повітря, масковий режим. Для перших класів неможливо відмінити урочистості. Також для 11 класів потрібно б залишити лінійки», – сказав Василь Білогура.

Проте, Атрошенко дав доручення зробити наказ про лінійки тільки для перших класів. Для всіх інших учнів святкові уроки пройдуть окремо по класах.

«І скажете, що міський голова поганий. Будь-якому вчинку є ціна. Ми її заплатимо. 15 жовтня побачимо на рівень захворюваності. А для 11 класів зробимо святковий останній дзвоник, а не першій останній», – сказав Владислав Атрошенко.

Читайте також:

Як першокласникам звикнути до нового темпу життя: пояснює психолог

На початок