Найбільше полюбляють банани: у Черкасах показово годують тварин в зоопарку

Найбільше полюбляють банани: у Черкасах показово годують тварин в зоопарку

Показову годівлю тварин організували для відвідувачів працівники черкаського зоопарку. Аби зацікавити аудиторію, щодня годують різних тварин, цього разу видр та лемурів.

Таку взаємодію практикують третій рік поспіль, розповіла Суспільному завідувачка відділу ссавців Лідія Осадча.

Зоолог Максим Григор’єв погодував річкових видр. Вони харчуються двічі на день. У їхньому вечірньому меню — м’ясо:

"Даю приблизно 350-400 грам м’яса яловичини, зазвичай серце. Але, наприклад, зимовий раціон відрізняється. Вони взимку потребують більш калорійного корму, тобто це 450 грамів або іноді до пів кілограма мʼяса. Також кількість їжі залежить від статі, якщо це великий самець, звісно, йому потрібно більше. Уранці зазвичай кожна із видр отримує по рибині. Також даємо натерту або кільцями нарізану моркву. Іноді для збагачення раціону видри їдять яблука".

Показова годівля видр в черкаському зоопарку
Показова годівля видр. Суспільне Черкаси

Годує смаколиками робітниця з догляду за тваринами Лариса Смірнова.

"Принесла їм апельсин, варені овочі, салати, а також сезонні ягоди, зокрема, полуницю. На вечерю може бути каша, варені овочі або варене м’ясо кролика чи рибки", — розповіла робітниця.

Смакові вподобання в лемурів різні: комусь подобається салат чи морква, хтось обирає яблуко чи полуницю. Та найбільше вони полюбляють банани.

Відвідувач зоопарку Олег Хрульов сфотографував сім’ю лемурів. Він прийшов помилуватися та отримати позитивні емоції:

"Вони мають чудовий інстинкт. У лемурів можна багато чому навчитися: як ведуть господарство, як взаємодіють один з одним, як допомагають. Коли за ними спостерігаєш, то відпочиваєш".

Лемурам поставили тацю з їжею
Лемурам поставили тацю з їжею. Суспільне Черкаси

Подивитися, чим саме та як годують тварин, прийшли до зоопарку відвідувачі Анна Білоус та Сергій Репета. Їм найбільше сподобалися видри.

"Минулого разу як приходили, то не побачили видр. А тепер вирішили прийти подивиться як їх годують. Цікаво який раціон, як це відбувається. Для мене видри такі кумедні", — поділилася Анна Білоус.

"Ми перед цим розмовляли й думали, що їх рибою якоюсь годують, а тут виявилося, що вони також і м’ясо їдять", — розповів Сергій Репета.

У черкаському зоопарку видр годують мʼясом
Мʼясо наявне в раціоні видр. Суспільне Черкаси

Показова годівля відбувається уже третій рік поспіль у будні, повідомила завідувачка відділу ссавців Лідія Осадча. Аби зацікавити відвідувачів, щодня годують різних тварин:

"Хтось полюбляє котячих, хтось земноводних або є відвідувачі, яким подобаються всі тварини. Як то кажуть, усі різні, тому мають різні вподобання. Показову годівлю проводимо приблизно з травня по жовтень, коли тепло та найбільше відвідувачів. А от під час зимово-осіннього періоду, коли холодно, то ні".

Графік показових годівель можна знайти в соціальних мережах — на сторінці зоопарку у фейсбуці чи в інстаграмі, додала Лідія Осадча.

Лемури в черкаському зоопарку
Лемури. Суспільне Черкаси

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок