Черкаські медики здобули срібло на Чемпіонаті України з екстреної медичної допомоги

Черкаські медики здобули срібло на Чемпіонаті України з екстреної медичної допомоги

Доповнено
швидка черкаси
Черкаські медики на Х Всеукраїнському чемпіонаті з екстреної медичної допомоги. Всеукраїнський чемпіонат з екстреної медичної допомоги/Тетяна Довгань

Команда черкаських медиків "екстренки" здобула друге місце на десятому Чемпіонаті України з екстреної медичної допомоги з міжнародною участю, який відбувся 22-23 травня. На змаганнях були 26 команд з різних регіонів України.

Як розповіла Суспільному комунікаційниця Всеукраїнської ради реанімації Тетяна Довгань, команди медиків зібралися на змагання вперше від початку повномасштабного вторгнення.

Зі слів комунікаційниці, цьогоріч на змаганнях вперше використовували симуляційне обладнання, яке повністю відтворює реакції людського тіла:

"Ми використовували на змаганнях професійні манекени, які повністю відтворюють стан людини (дихають, реагують зіницями на світло, дозволяють проводити моніторування, ШВЛ, УЗД). Їх для навчання українських лікарів передала Асоціація "Медична та благодійна допомога Франція-Україна". Конкурсні завдання Чемпіонату відображували новий воєнний досвід України — масові травми, ураження вибухівкою тощо. Для максимальної реалістичності ми застосували професійний грим і команду лікарів з досвідом симуляційного гримування".

Черкаські медики здобули срібло у Чемпіонаті України з екстреної медичної допомоги
Медики відпрацьовують алгоритм надання першої медичної допомоги. Всеукраїнський чемпіонат з екстреної медичної допомоги/Тетяна Довгань

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок