Гроші збирали в Холодному Яру: черкаський музичний гурт передав дрони бригаді "Помста"

Гроші збирали в Холодному Яру: черкаський музичний гурт передав дрони бригаді "Помста"

Черкаський музичний гурт передав дрони бригаді "Помста"
Черкаський музичний гурт "Крутий заміс" передав дрони бригаді "Помста". Луганський прикордонний загон

Черкаський гурт "Крутий заміс" передав дрони бригаді "Помста", яка нині перебуває на Донеччині. Гроші на безпілотники збирали на ярмарку у Холодному Яру.

Музиканти привезли чотири FPV-дрони, розповів Суспільному пресофіцер Луганського прикордонного загону бригади "Помста" Віктор Пономарьов.

Також напередодні Дня прикордонника музиканти заспівали патріотичних пісень для захисників.

Як розповів Віктор Пономарьов, зібрати кошти на дрони гурт "Крутий заміс" запропонував під час благодійного фестивалю:

"У нас тісна дружба з організаторами, наприклад, гурт написав гімн Луганського загону. Вони вже передавали дрони й запропонували провести благодійний фестиваль для збору коштів на дрони. Безпілотники потрібні, бо це зброя одна з найголовніших, яка знищує живу силу та техніку росіян", — зазначив пресофіцер.

Третій прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса
Гурт Крутий Заміс відвідав позиції бригади «Помста» на Донеччині. Луганський прикордонний загон

Також музиканти привезли продукти та ляльки-обереги Луганським прикордонникам:

"Дякуємо всім хлопцям, які були присутні у залі, що боронять нашу державу. Ми завжди на своїх концертах стараємося дарувати частинку свого тепла, а навзаєм отримувати від хлопців. Сьогодні на 100% відчувалася взаємовіддача", – розповів фронтмен гурту Владислав Клименко.

У знак подяки за музичну та бойову підтримку начальник штабу Луганського загону полковник Сергій Новак подарував учасникам гурту сувенір з символікою загону зроблений з 82-мм міни.

Третій прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса
Гурт Крутий Заміс відвідав позиції бригади "Помста" на Донеччині. Третій прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса

Нагадаємо, на Чигиринщині 6 квітня відбувся одноденний весняний Холодноярський ярмарок. Його організували, щоб зібрати кошти на FPV-дрони для Луганського прикордонного загону. Такий ярмарок проводять з 2018 року. Нині він ще й благодійний: за донат для ЗСУ від 500 гривень можна було взяти участь у лотереї та виграти головний приз — мотоблок, розповів Суспільному його організатор Юрій Романча.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащини

На початок