У Черкасах провели благодійний концерт, щоб зібрати гроші на автомобіль військовим

У Черкасах провели благодійний концерт, щоб зібрати гроші на автомобіль військовим

В одному із черкаських університетів провели благодійний концерт, щоб зібрати кошти на автомобіль для військових.

Аби мотивувати донатити, запросили грати музичний гурт "Крутий заміс", розповіла Суспільному директорка закладу Наталія Польова.

З піснею про "Чорного ворона" і смачною їжею — так збирали на автівку для захисників.

"Це для 37 окремої бригади морської піхоти, якій ми неодноразова допомагали та робили збори. Тому що, хто як не ми, бо тільки спільними зусиллями можемо здобути нашу перемогу. Дуже сподіваємося, що всі учасники долучаться та будуть донатити, щоб в нас вийшло це зробити", — розповіла Наталія Польова.

Гостей пригощали печивом, варениками та млинцями. Їх готували власноруч викладачі та студенти. Цінників, зі слів студентки Анни Квітки, не ставили, бо скільки задонатити, вирішує кожен сам:

"Ми пропонуємо домашню випічку, і за бажанням можете задонатити в нас на ЗСУ, на автомобіль. Хлопці дуже потребують його, і ми вирішили зібрати кошти та допомогти".

У Черкасах продавали випічку та проводили концерт заради благодійності
Студенти та викладачі приготували випічку, щоб зібрати кошти на ЗСУ. Суспільне Черкаси

У рідні стіни прийшов ветеран Олександр Рябухін. З 2014 року був на фронті, та коли у 2022 році отримав поранення, вирішив допомагати побратимам з тилу.

"Прийшов на концерт поспілкуватися, бо це так само досвід. Може комусь треба допомога. Люди не повинні забувати, що у нас все-таки війна іде, тому треба трохи донатити", — розповів Олександр.

Влаштовують свої концерти, щоби мотивувати людей робити більше, і не падати духом, розповів учасник гурту "Крутий заміс" Юрій Романча:

"Благодійність нині потрібна, і кожен вносить свою долю у перемогу. У кожного є своя робота, але ми повинні додатково волонтерити та донатити різними методами. Пісні, які ми співаємо надихають, мотивують і не дають впасти духовному барометру. Душа все одно повинна бути на висоті й відчувати позитив".

У Черкасах музичний гурт "Крутий заміс" провели благодійний концерт
Гурт провів благодійний концерт. Суспільне Черкаси

Під час концерту вдалося зібрати 40 тисяч гривень, розповіла директорка закладу. Їх спрямують на купівлю автівки.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок