У Черкасах через погодні умови у деяких закладах увімкнули опалення

У Черкасах через погодні умови у деяких закладах увімкнули опалення

У Черкасах 19 квітня відновили подачу тепла у частину медзакладів міста.

Про це повідомили у пресслужбі комунального підприємства “Черкаситеплокомуненерго”.

У зв’язку з похолоданням керівники деяких медичних закладів звернулися до комунального підприємства теплових мереж із проханням відновити подачу теплоносія.

"Тож задля комфорту пацієнтів опалення повернули до Черкаської обласної лікарні, клінічного центру онкології, гематології, трансплантології та паліативної допомоги та Черкаського обласного кардіологічного центру", — йдеться у повідомленні.

Що відомо про завершення опалювального сезону на Черкащині у 2024 році

  • За словами начальника Черкаського обласного гідрометцентру Віталія Постриганя, у 2024 році на Черкащині були передумови для раннього завершення опалювального сезону. Цьому сприяло підвищення температури.
  • Згідно з правилами, опалювальний період закінчується не раніше, ніж коли впродовж трьох діб середньодобова температура повітря перевищує +8º С. За останні 30 років, перехід середньодобової температури через +8º С у середньому відбувається 8 квітня.
  • У Черкасах опалювальний сезон завершили 1 квітня. Таке рішення ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради. У школах опалювальний сезон завершився 22 березня.
  • На Черкащині станом на 1 квітня у 45 відсотках закладів соціальної сфери ще не вимикали опалення.
  • В Умані опалювальний сезон завершили 31 березня, у Каневі — із 29 березня.
  • У Черкасах 10 квітня вимкнули опалення у дитячих садочках та медичних закладах. Підтримали закінчення опалювального сезону у лікарнях та дитячих садочках міста, враховуючи погодні умови.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок