Гектари земель у власності та агробізнес: що задекларував голова Черкаської облради

Гектари земель у власності та агробізнес: що задекларував голова Черкаської облради

Гектари земель у власності та агробізнес: що задекларував голова Черкаської облради
. Фото: Черкаська обласна рада

Голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний орендує майже 600 гектарів на Полтавщині, а його дружина — пані Людмила власниця понад 900 гектарів на Тальнівщині.

Він разом із дружиною займається аграрним бізнесом, про що свідчить його декларація.

Голова облради за основним місцем роботи протягом року отримав зарплату у понад мільйон гривень (1 085 289 грн), понад 70 тисяч пенсії та більш як мільйон гривень дивідендів — 1 194 365 грн.

Дружина — пані Людмила за рік на роботі на фермерському господарстві "Паліман АГРО" отримала 80 400 гривень заробітної плати та 393 тисячі гривень поворотної фінансової допомоги.

Разом у готівці тримають 700 тисяч гривень.

Із нерухомості голова обласної ради задекларував будинок на Тальнівщині у понад 300 квадратних метрів та квартиру на 63 м2 у Тальному, там же — виробниче приміщення у понад тисячу квадратів. Дружина має два будинки: у Здобутку (64,2 м2) та у Тальному — 46 квадратних метрів. У Чеснополі та у Ватутіному має по квартирі — 50 та 29,4 метра квадратних відповідно.

Із транспортних засобів у декларації голови облради — три трактори: два New holland TG 285 та трактор John deere 8520, та два автомобілі — Mercedes-Benz Vito 113 CDI та ВАЗ 2107.

У власності дружини позашляховик Suzuki Grand Vitara 2015 року випуску, та ВАЗ 21213, більш відомий як Нива.

Утім обидвоє Підгорних користуються позашляховиками Mercedes-Benz GLE, які належать приватному підприємству "Тальне-Агрохім", що перебувало у власності Анатолія Підгорного до його посади в облраді.

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

На початок