У Черкасах за тиждень народилися 24 немовляти

У Черкасах за тиждень народилися 24 немовляти

24 малюки народилися в Черкасах за тиждень (із 20 січня 2023 року). Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.

За інформацією пресслужби, в місті за тиждень народилося більше дівчаток, ніж хлопчиків.

"На світ з’явилися 7 хлопчиків і 17 дівчаток", — розповіли в міській раді.

Що відомо

  • "Пакунки малюка" українським породіллям розпочали видавати у вересні 2018-го. У 2020 році Антимонопольний комітет скасував закупівлі через проблеми з тендером. 29 липня Кабмін ухвалив рішення про монетизацію бейбі-боксів. Згідно з цією постановою, єдиним банком, де можна оформити картку, визначено Приватбанк.
  • Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закликав український уряд зберегти програму "Пакунок малюка" у такому вигляді, в якому він є. За даними ЮНІСЕФ, більшість батьків підтримує саме натуральну допомогу, у вигляді пакунків. Там наголошують, що ця програма універсальна для всіх родин, незалежно від їхнього соціально-економічного статусу.
  • 17 вересня 2020 року Рада прийняла за основу законопроєкт про надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".
  • У жовтні 2020 року президент Володимир Зеленський підписав закон про надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" замість грошової допомоги в розмірі 5 тисяч гривень.
  • Замість "пакунка малюка" в Черкасах сім’ям при народженні дитини видаватимуть по 25 тисяч гривень. Відповідне рішення затвердили на сесії міськради, що відбулася 26 січня 2023 року.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок