Збирають гроші на безпілотник: у черкаському театрі покажуть доброчинну програму

Збирають гроші на безпілотник: у черкаському театрі покажуть доброчинну програму

Збирають гроші на безпілотник: у черкаському театрі покажуть доброчинну програму
. Фото Олександра Гуменного

У Черкасах театрали презентують програму "Мости", аби глядачі побачили історію нескореності та звитяг, а не безнадії. Вхід буде за пожертви, які спрямують на потреби захисників України, розповів Суспільному організатор, актор драматичного театру, музикант і волонтер Сергій Бобров.

Волонтери збирають кошти на безпілотник для розвідників.

За словами Сергія Боброва, нині кожен із черкащан має два варіанти: або ставати до лав ЗСУ і захищати країну від російської армії, або допомагати захисникам України в тилу. Від початку повномасштабного вторгнення Росії актор займається волонтерством – працює в Гуманітарному центрі Черкас. Музикант також провів кілька доброчинних авторських концертів на підтримку ЗСУ.

Збирають гроші на безпілотник: у черкаському театрі покажуть доброчинну програму
Ініціатор доброчинної театральної програми "Мости", актор, музикант, волонтер Сергій Бобров на репетиції. Фото Олександра Гуменного

Він розповів: часто думав про те, чим ще може допомогти захисникам, що варто зробити, аби успіхи ЗСУ примножувались і мир настав якнайшвидше. Тому вирішив організувати театральну програму під назвою "Мости".

"«Мости» – це можливість переосмислити історію українського народу, згуртуватися та зібрати гроші для бійців. «Мости» – це перегук між минулим та сьогоденням, героями до війни й теперішніми, мирним життям і війною. Так, ми зводимо мости, але коли виникає потреба ми їх знищуємо. Глядачі побачать уривки з репертуарних вистав нашого театру, почують пісні про те, що болить кожному з нас, а також дізнаються справжні історії від людей, яких торкнулася війна", — розповів Сергій Бобров.

Збирають гроші на безпілотник: у черкаському театрі покажуть доброчинну програму
Учасники доброчинної театральної програми на підтримку ЗСУ на репетиції. Фото Олександра Гуменного

До втілення програми в життя доєдналися черкаські музиканти, актори театру, театральні оркестр і балет. Мистецька подія відбудеться на сцені Черкаського драмтеатру. За словами ініціатора, нова програма має стати їхнім внеском у спільну перемогу, адже всі пожертви вони спрямують на потреби захисників України.

Волонтери збиратимуть кошти на безпілотник для розвідників, розповіла журналістка, волонтерка Ольга Косенко. За її словами, із Сергієм Бобровим їхня команда співпрацює близько двох місяців. За цей період вдалося зібрати понад 50 тисяч гривень.

"За кошти, які Сергій збирав під час доброчинних концертів, ми найчастіше закупляли ліки. Нині ж маємо спільну мрію – подарувати безпілотник розвідникам. Від розвідників 72 бригади, для яких придбаємо безпілотник, залежить виконання бойових завдань кількох підрозділів на нулі. Це – їхні очі, життя та грамотне коригування дій артилерії. Тому за донати, що вдасться отримати в результаті показу програми «Мости», ми придбаємо БПЛА", – повідомила волонтерка.

Мистецький фронт, який тримають працівники культури, зокрема й команда Черкаського драматичного театру в тилу, є надзвичайно важливим. Це необхідно не лише для збору коштів, а й для підняття бойового духу, прокоментувала Ольга Косенко.

Виставу можна подивитися 4 жовтня.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок