Із 6 грудня у звичному режимі працюватимуть усі школи Черкас

Із 6 грудня у звичному режимі працюватимуть усі школи Черкас

Із 6 грудня у звичному режимі працюватимуть усі школи Черкас
. Суспільне: Черкаси

Із понеділка, 6 грудня, в очному режимі працюватимуть усі школи Черкас. Про це Суспільному розповіла заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

За словами заступниці, із 6 грудня за парти повертаються учні 5-11 класів школи №17.

Таким чином, уже всі школи міста працюватимуть офлайн, зауважила вона.

"З понеділка діти повернуться до навчання у звичному форматі. Деякі педагоги довакциновуються, ще частина, зокрема, ті, у кого поки що є лише одна доза вакцини, користуються ПЛР-тестами", – розповіла Анастасія Чубіна у коментарі Суспільному.

Що відомо

  • Карантинні обмеження передбачають, що у "червоній" зоні дозволяється робота шкіл за умови вакцинації 100% педагогів та персоналу закладу.
  • Із 15 листопада у Черкасах на навчання вийшли учні 5-11 класів шкіл №19, 24 та 26 шкіл, які до цього навчалися дистанційно.
  • Станом на 22 листопада на "дистанційці" залишалися сім шкіл. Решта 28 працювали у звичному режимі.
  • З 8-го листопада відповідно до постанови Кабміну відсторонюють від роботи освітян і посадовців, які не мають щеплення проти коронавірусу. Заробітна плата в цей час їм не нараховується.
  • Українцям, яких усунуть від роботи за відмову від вакцинації проти коронавірусу, не надаватимуть допомогу за лікарняними листками.
  • Перш ніж відсторонити невакцинованого від коронавірусу працівника від роботи, працедавець має письмово зафіксувати факт відмови працівника від щеплення. Про це розповів в.о. Голови Державної служби з питань праці Ігор Дегнера.
  • Понад пів тисячі працівників закладів освіти Черкащини відсторонили від роботи через відсутність сертифікату про вакцинацію від коронавірусу.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок