Карантин по-новому: черкаські тролейбуси возитимуть і стоячих пасажирів

Карантин по-новому: черкаські тролейбуси возитимуть і стоячих пасажирів

Карантин по-новому: черкаські тролейбуси возитимуть і стоячих пасажирів

У черкаських тролейбусах почнуть возити пасажирів не тільки на місцях для сидіння. Містяни зможуть займати частину місць для стояння, повідомив директор КП "Черкасиелектротранс" Петро Кучер.

Нові правила почнуть діяти з понеділка, 6 грудня. Згідно з ними, у тролейбусі можуть бути зайняті всі сидячі та половина стоячих місць.

"Відповідно до Постанови Кабміну та Протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 2 грудня, перевезення пасажирів в тролейбусах відбуватиметься в межах кількості місць для сидіння та 50 відсотків місць для стояння", — зазначив Петр Кучер.

Кількість стоячих місць, додав він, розраховуватимуть згідно з технічними характеристиками моделей тролейбусів.

До цього, згідно з карантинними вимогами, їздити у міському транспорті могли лише пасажири, що займали місця для сидіння.

Що відомо

  • Черкащина із 12 листопада перейшла у “червону” зону. Забороняється робота закладів громадського харчування, торгових центрів, ринків, магазинів, кінотеатрів, а також проведення масових заходів. Водночас обмеження не діятимуть, якщо 100% працівників вакциновані, а відвідувачі мають ковідний сертифікат, або ж актуальний ПЛР-тест.
  • У Черкаській області вісім закладів (п'ять – "першої хвилі", п'ять – "другої хвилі"), де надають допомогу хворим на COVID-19. Розгорнуто 1 960 ліжок. Із них забезпечені кисневою підтримкою 1 808 ліжок, це 92%, розповіла Суспільному заступниця голови Черкаської облдержадміністрації, яка курує медицину, Лариса Кошова. До цього списку планують додати ще дві лікарні.
  • В області працюють 101 пункт щеплень, 32 центри вакцинації та 25 мобільних бригад.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок