Школярі трьох черкаських шкіл виходять на очне навчання

Школярі трьох черкаських шкіл виходять на очне навчання

Школярі трьох черкаських шкіл виходять на очне навчання

Учні трьох черкаських шкіл виходять на очне навчання, оскільки 100% працівників закладів щепились проти коронавірусу двома дозами. Про це Суспільному розповіла заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Анастасія Чубіна розповіла, що з 15 листопада учні 5-11 класів шкіл №19, 24 та 26 працюватимуть у звичному очному режимі навчання.

"Учні 5-11 класів працюють за умови вакцинації двома дозами всього колективу закладу. Відсторонені від роботи тільки ті вчителі, які не щеплені взагалі. Якщо людина вакцинована лише першою дозою — це не рахується. Тоді заклад або йде на дистанційну освіту, або працівники з однією дозою роблять ПЛР-тести".

Що відомо

  • 8 листопада набрало чинності рішення про обов'язкову вакцинацію представників окремих професій — співробітників центральних органів влади, державних адміністрацій та освітян. Невакцинованих працівників у МОЗ обіцяють відсторонити від роботи.
  • Понад пів тисячі працівників закладів освіти Черкащини відсторонили від роботи через відсутність сертифікату про вакцинацію від коронавірусу.
  • Українцям, яких усунуть від роботи за відмову від вакцинації проти коронавірусу, не надаватимуть допомогу за лікарняними листками.
  • Профспілка закликала відкласти відсторонення освітян від роботи через відсутність СОVID-вакцинації.
  • Перш ніж відсторонити невакцинованого від коронавірусу працівника від роботи, працедавець має письмово зафіксувати факт відмови працівника від щеплення. Про це розповів в.о. Голови Державної служби з питань праці Ігор Дегнера.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок