За яких умов працюватимуть черкаські школи при погіршенні епідситуації

За яких умов працюватимуть черкаські школи при погіршенні епідситуації

За яких умов працюватимуть черкаські школи при погіршенні епідситуації
. Суспільне: Черкаси

Освітні заклади Черкащини з першого вересня функціонуватимуть у звичному режимі. Однак якщо область вийде із "зеленої" зони вони зможуть працювати за умови, що буде вакциновано 80 відсотків педагогічного колективу. Про це під час брифінгу розповіла заступниця голови Черкаської облдержадміністрації Лариса Кошова.

За її словами, нині у Черкаській області закладів, де імунізували таку кількість вчителів, поки небагато. Однак вакцинація педагогів триває.

Начальниця відділу дошкільної і загальної середньої освіти управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Людмила Гордуновська розповіла, що наразі в області вакцинували 70 відсотків педагогів. Не менше 80 відсотків планують імунізувати до вересня.

У звичайному режимі: черкасцям розповіли про роботу черкаських освітніх закладів
Суспільне Черкаси

За словами посадовиці, до першого класу на Черкащині цьогоріч підуть 11 тисяч дітей. І для школярів, і для дошкільнят у Міністерстві освіти та науки вже визначили три варіанти навчання, зазначила вона:

"Якщо область буде в «зеленій» зоні, заклади освіти працюватимуть у звичному режимі. Може бути також «змішане» навчання (дистанційно та із дотриманням правил дистанціювання та гігієни). Якщо ж Черкащина увійде у «жовту» чи «помаранчеву» зону, будуть враховувати показник інфікувань. Коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуватиме більше, ніж 50% здобувачів освіти та персоналу закладу, може бути запроваджено дистанцій режим навчання. Якщо опинимося у «червоній» зоні — відвідувати заклади зможуть вихованці дошкільної та спеціальної освіти та учні перших-четвертих класів. У очному чи іншому режимі — визначатиме педагогічна рада школи. ".

Також, додала вона, у разі встановлення "жовтого", "помаранчевого" та "червоного" рівнів забороняється ще й проведення масових заходів у школах.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок