Ухилення від військового обліку: яке покарання призначив суд жителю Звягельського району

Яке покарання призначив суд жителю Звягельського району за ухилення від військового обліку. Getty Images

Вироком суду 38-річного жителя Звягельського району визнали винним в ухиленні від військового обліку. Чоловіка оштрафували на 5100 гривень.

Про це повідомила пресслужба Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області.

Відповідно до матеріалів кримінального провадження, 38-річний військовозобов'язаний отримав під особистий підпис попередження від начальника Звягельського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки про необхідність прибути до 18 квітня 2024 року до Звягельського РТЦК та СП і стати на військовий облік.

"Без поважних причин чоловік не прибув до Звягельського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у визначений попередженням термін і таким чином ухилився від військового обліку. В ході досудового розслідування обвинувачений подав прокурору заяву про визнання своєї винуватості", — йдеться у повідомленні.

Суд інкримінував дії чоловіка відповідно до частини 1 статті 337"Ухилення від військового обліку або навчальних (спеціальних) зборів" Кримінального кодексу України, як умисне ухилення від військового обліку. Жителю Звягельщини призначили покарання у вигляді штрафу у розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 5100 гривень.

Раніше Суспільне повідомляло, що за ухилення від військового обліку засудили 30-річного жителя Звягельського району. Йому призначили покарання у вигляді штрафу у розмірі 5100 гривень.

Також повідомляли, що житель Романівської громади отримав вирок суду за ухилення від мобілізації. Чоловіка оштрафували на 6800 гривень.

29 квітня Суспільне писало, що вироком суду визнали винним в ухиленні від військового обліку жителя села Голубин Романівської громади. Йому призначили покарання у вигляді штрафу у розмірі 8500 гривень.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube