"Ухилянта" з Романівської громади суд оштрафував на 8500 гривень

Військовий квиток. УНІАН

25 квітня в Єдиному державному реєстрі судових рішень оприлюднили вирок, в якому призначили штраф "ухилянту" з Романівської громади.

У вироку йдеться, що уродженця села Голубин Романівського району обвинувачують у вчиненні кримінального проступку, передбаченого частиною першою статті 337"Ухилення від військового обліку або навчальних (спеціальних) зборів" Кримінального кодексу України.

Відповідно до обвинувального акта, 8 квітня 2024 року чоловік отримав під особистий підпис повістку про необхідність прибуття 9 квітня до ТЦК та СП для постановки на військовий облік військовозобов'язаних. Після вручення повістки він також отримав під особистий підпис попередження про кримінальну відповідальність у разі не прибуття до установи.

"Проте чоловік без поважних на те причин не прибув 9 квітня до ТЦК, тобто ухилився від військового обліку після попередження, зробленого відповідним керівником територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Суд кваліфікував дії обвинуваченого за частиною першою статті 337 Кримінального кодексу України, як ухилення призовника від військового обліку після попередження, і призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 8500 гривень", — йдеться у вироку.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не буде подано.

Раніше Суспільне повідомляло, що вироком суду 30-річного жителя села Слобода-Романівська Звягельського району визнали винним в ухиленні від військового обліку.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube