Не з'явився для мобілізації: у громаді на Житомирщині суд виніс вирок місцевому жителю

На Житомирщині суд виніс вирок місцевому жителю за ухилення від мобілізації. khovk.org

Житель Романівської громади, що на Житомирщині, отримав вирок суду за ухилення від мобілізації. Чоловіка оштрафували на 6800 гривень.

Вирок Романівського райсуду опублікували у Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

У документі, зокрема, йдеться, що жителя Романова, який є працівником одного із місцевих сільгосппідприємств, обвинувачують у вчиненні кримінального проступку, передбаченого частиною 1 ст. 337 КК УкраїниСтаття 337. Ухилення від військового обліку або навчальних (спеціальних) зборів.

Згідно із обвинувальним актом 15 квітня 2024 року чоловік під особистий підпис отримав повістку про прибуття 17 квітня у ТЦК та СП, проте у зазначений термін на час на пункт призначення не з'явився.

"Незважаючи на попередження керівника восьмого відділу ТЦК та СП, житель Романова без поважних на те причин не прибув 17 квітня 2024 року до територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Такі дії кваліфікуються як умисне ухилення призовника від військового обліку і є кримінальним проступком", — йдеться в обвинувальному акті.

Суд визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у вигляду штрафу в розмірі чотириста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 6800 гривень.

29 квітня Суспільне писало, що вироком суду визнали винним в ухиленні від військового обліку жителя села Голубин Романівської громади. Йому призначили покарання у вигляді штрафу у розмірі 8500 гривень.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube