За ухилення від військового обліку засудили 30-річного жителя Звягельського району на Житомирщині

Військовий квиток. УНІАН

Вироком суду 30-річного жителя села Слобода-Романівська Звягельського району визнали винним в ухиленні від військового обліку.

Про це 4 березня повідомила Баранівська міська рада з посиланням на прокурора Звягельської окружної прокуратури Григорія Греська.

За інформацією прокуратури, обвинувальний акт скерували до Новоград-Волинського міськрайонного суду після того, як встановили, що обвинувачений, який є військовозобов'язаним, не з'явився у Звягельському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, аби стати на військовий облік, як того вимагає закон.

"У лютому 2024 року підозрюваний отримав під особистий підпис попередження про кримінальну відповідальність за неприбуття до Звягельського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у визначений термін для постановки на військовий облік військовозобов'язаних. Проте після попередження, всупереч вимогам статті 65 Конституції України, статей 1, 10 Закону України "Про військовий обов'язок та військову службу", та без поважних на те причин не прибув у визначений термін до Звягельського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, ухилився від військового обліку після попередження та на військовий облік не став", — йдеться у повідомленні.

1 березня 2024 року вироком Новоград-Волинського міськрайонного суду чоловіка визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення за статтею 337 "Ухилення від військового обліку або навчальних (спеціальних) зборів"Кримінального кодексу України та засудили до штрафу у розмірі 5100 гривень.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube