На Житомирщині в одній з міських лікарень відкриють реабілітаційне відділення

Обладнання для реабілітаційного відділення міської лікарні, Бердичів, Житомирщина, травень 2024 року. Бердичівська міська рада

На Житомирщині в Бердичівській міській лікарні готуються до відкриття реабілітаційного відділення. На останній сесії Бердичівської міської ради депутати проголосували за виділення з місцевого бюджету 5 мільйонів гривень на введення в експлуатацію цього підрозділу медзакладу.

Про це йдеться на сайті Бердичівської міської ради.

В повідомленні, зокрема, сказано, що для запуску відділення потрібно відремонтувати приміщення та закупити обладнання. Відповідно 800 тисяч гривень із загальної суми спрямують на ремонт, решту 4,2 мільйонів гривень — на закупівлю обладнання.

За словами Бердичівського міського голови Сергія Орлюка, раніше розглядалися різні варіанти зовнішньої підтримки проєкту реабілітаційного центру.

"Враховуючи, що у країні – війна, немає ані твердої впевненості у сторонній допомозі, ані, власне, часу на очікування. Тож і вирішили наразі діяти власними силами", — цитує Сергій Орлюка пресслужба Бердичівської міської ради.

Бердичівська міська рада

Реабілітаційне відділення насамперед буде розрахований на медичну допомогу захисникам і захисницям, але ним можуть скористатися всі жителі громади.

За інформацією начальниці відділу охорони здоров’я міської ради Олени Тарасюк, є певні вимоги до обладнання.

"Тут є вимоги і від Міністерства охорони здоров’я України, і від Національна служба здоров'я України. Для початку буде закуплено те, що вимагає НСЗУ, інакше відділення не запустити", — сказала Олена Тарасюк і додала, що буде також закуплено частину обладнання від МОЗ України, але дещо пізніше.

Попередньо реабілітаційне відділення в Бердичівській міській лікарні має відкритися до 1 липня, йдеться у повідомленні пресслужби міськради.

Бердичівська міська рада

Бердичівська міська рада

Бердичівська міська рада

Бердичівська міська рада

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube