Смерть віцепрезидента Федерації шахів України, житомирянина Артема Сачука — у ТЦК та СП з'ясовують обставини

ТЦК та СП з'ясовує обставини смерті житомирянина Артема Сачука. Фото: Суспільне Житомир

У соцмежах 26 листопада надвечір з'явилася інформація про смерть віцепрезидента Федерації шахів України, житомирянина Артема Сачука, який із перших днів повномасштабного вторгнення військ РФ перебував у лавах ЗСУ.

Зокрема, про це на своїй сторінці у Facebook 26 листопада близько 15:30 повідомив Владислав Бовсуновський із посиланням на друзів із Федерації шахів.

Скріншот зі сторінки Вдадислава Бовсуновського у мережі Facebook

"Загинув вірний товариш, чудова людина Артем Сачук. Дякую тобі, друже, за все. Повідомили друзі з федерації шахів. Подробиць поки що немає. Всі чекаємо",— написав Владислав Бовсуновський.

Згодом на персональній сторінці Facebook Артема Сачука почали з’являтися пости із співчуттями.

У Житомирському міському об'єднаному ТЦК та СП інформацію про смерть житомирянина Артема Сачука підтвердили. Також сказали, що наразі з'ясовують, за яких обставин він помер.

Раніше в інтерв'ю Суспільному Артем Сачук розповідав, що після початку повномасштабної війни із військами РФ пішов добровольцем у військо і служить у Збройних силах України. Також навчає побратимів грі у шахи, пояснюючи на прикладі шахових комбінацій, що таке бойові формування.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube