Молитва, сповідь та освяченя паски: бійці 105 бригади тероборони ЗСУ зустріли Великдень на передовій

Бійці святкують Великдень. Фото: Юрій Кульпа

Військовослужбовці 105 окремої бригади територіальної оборони під час виконання бойових завдань освятили паски. Про це на фейсбук сторінці повідомив пресофіцер 105 бригади Юрій Кульпа.

"Попри щільний графік чергувань захисники знайшли час та можливість, щоб підтримати Великодні традиції. І хоча замість кошика куди виклали крашанки був бойовий шолом, бійці з радістю та бойовим духом освячували їх",— йдеться у дописі.

Капелан бригади Євген Флиста освятив великодні страви та побажав бійцям сили духу, здоров’я, швидкого повернення додому із перемогою.

"Ми максимально підготувалися до цього свята, відбулися богослужіння в підрозділах, освячення пасок, був спільний святковий сніданок. Військовослужбовці мали змогу помолитися, посповідатися, зараз я їду на Запорізькій напрямок, де також наш батальйон чекає на спільну молитву, буду разом з ними у цей святковий та водночас відповідальний день. Ми відзначаємо свято життя, перемоги над смертю, світла над темрявою, і саме таке життя українські військовослужбовці захищають сьогодні. Вони вибирають завтрашній день, щоб усі покоління мали можливість жити вільно у своїй країні, любити, радіти та веселитесь. Усе це разом матимемо після перемоги, тому нехай Господь завжди допомагає в усьому, нехай він буде в наших серцях і захистить від усякого зла", — каже капелан.