Капелани 105 бригади тероборони ЗСУ привітали захисників з Великоднем

Капелани привітали українців з Великоднем. Фото: Скрін з відео 105 бригади тероборони ЗСУ

Військові капелани 105 окремої бригади тероборони ЗСУ привітали захисників і захисниць з Великоднем. Відео вітання оприлюднили в Фейсбуці на сторінці бригади.

За словами капелана 80 батальйону 105 окремої бригади тероборони ЗСУ, отця Петра Сачка, свято Христового Воскресіння приносить радість.

"Бажаємо вам, дорогі побратими та посестри, українці та українки, щоб світлий празник Воскресіння Христового просвічував кожного з вас. Пам’ятайте, що Христос воскрес і смертю смерть подолав. І те, що ми робимо, показує, що Бог діє разом з людиною, на скільки Бог потребує кожного з нас, щоб захистити наш народ, нашу країну, щоб нарешті добро перемогло зло, а світло перемогло темряву. Нехай Господь охороняє кожного з вас".

Військовий капелан, отець Петро Сачко. Фото: Скрін з відео 105 бригади тероборони ЗСУ

Також з Великоднем військовослужбовців привітав капелан 105 окремої бригади тероборони ЗСУ, отець Євген Флиста.

"Боронячи наш рідний край і кожне життя, яке сьогодні дуже цінне для кожного військовослужбовця, бажаємо, щоб саме сьогоднішній день Воскресіння Господнього, був для нас великим поштовхом, великою надією, великою мрією. Коли ми мріємо, ми тоді можемо боротися, ми тоді сильні духом, ми тоді під Божим промислом і його благословенням. І тому сьогодні, в цей день, коли Господь перемагає все нечисте, він показує, що життя триває і триватиме. Христос воскрес! З Богом до перемоги!".

Військовий капелан, отець Євген Флиста. Фото: Скрін з відео 105 бригади тероборони ЗСУ