У Полтаві відкрили молодіжний хаб: які послуги надають

20 травня у Полтаві відкрили молодіжний хаб. Відвідувачам пропонують безкоштовні коворкінг, розваги та освітні заходи. Новий простір зробили доступним для людей з інвалідністю.

Новий простір дозволяє вмістити до сотні людей одночасно. Про це Суспільному розповіла голова громадської організації "Нова Полтава" Юлія Городчаніна.

"Весь простір може одночасно використовуватися. Загальна презентаційна зона - це орієнтовно 60-80 людей. У цій залі є менша кімната, де зручно 25-30 людям працювати. У студії – це більше індивідуальна робота або в міні-групі працювати", — сказала Юлія Городчаніна.

Кінозал у молодіжному хабі.

Роботу хабу підтримують працівники комунального закладу "Обласний молодіжний центр". Про це Суспільному розповіла виконувачка обов’язків директора молодіжного центру Наталія Панченко.

"Це повністю безбар'єрний простір великої площі — це майже 550 метрів квадратних, який немає порогів, який має додавання, який інклюзивно доступний, чого раніше стосовно молоді у нас в місті та й в області не було", — розповіла виконувачка обов’язків директора "Обласного молодіжного центру" Наталія Панченко.

Аудіостудія для запису музики та подкастів.

За словами Наталії, віднині хаб працюватиме без вихідних з 10:00 до 21:00.

"Я пам'ятаю як воно все починалося з маленької кімнатки, і ми ходили на цю молодіжну студію А зараз є такий великий хаб. Я така: «Ого, тут можна і настілки, книги і заходи». Тому я дуже вражена, мені до вподоби все", — поділилася враженнями відвідувачка Анна Юхно.

Відвідувачі молодіжного хабу.

Для облаштування молодіжного хабу у новій будівлі використали близько чотирьох мільйонів гривень іноземних благодійників. Основне фінансування надійшло від ЮНІСЕФ.

Одна із зон молодіжного хабу.

Оплатою комунальних послуг, заробітної плати працівників займатиметься обласна рада, сказала голова громадської організації "Нова Полтава" Юлія Городчаніна. За її словами, наступним кроком у хабі планують облаштувати власне укриття.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok