У Кременчуці провели родинний фестиваль "FamilySportFest"

Організували захід центр життєстійкості «Місце сили. Кременчук» спільно з департаментом молоді та спорту. Суспільне Полтава

18 травня у Кременчуці на подвір’ї спортивної школи провели родинний фестиваль "FamilySportFest". У межах заходу відбулися спортивні та інтелектуальні змагання.

Про це повідомила кореспондентка із місця події.

Команда мала складатись від двох людей з дітьми віком від 5 років. Обов'язково мав взяти участь один дорослий.

"Дуже цікаво. І дитині цікаво, він так хоче вже пройти все. Ми команда "Мілашні котики". Нас у команді двоє - я з дитиною 7 років", — розповіла учасниця фестивалю Світлана.

Організували захід центр життєстійкості "Місце сили. Кременчук" спільно з департаментом молоді та спорту. Про це Суспільному розповіла координаторка центру Надія Купенко.

У фестивалі взяли участь правоохоронці.

"Акцент сьогодні буде на співпрацю між командами однієї сім’ї. Ми закцентуємо увагу на родину. На їх цінність, силу і підтримку один одного. Хотілося б побажати учасникам позитивних емоцій. І спіймати той дзен, той маленький шматочок їхнього місця сили, їхньої родини", — розповіла Надія Купенко.

На фестивалі"FamilySportFest" були представлені 10 локацій: "Кращий футболіст", спортивна вікторина, "Патрульна поліція", "Цікаві пазли", естафета "Забави кашоварів", інтелектуальна гра "Що це?", "Весела естафета", "Шукаємо вихід", "Хто я?" та баскетбольні змагання.

Учасники родинного фестивалю.

"Сьогодні ми підготували максимально легкі, але цікаві завдання, цікаві точки. І маємо надію, що в кінці сьогоднішнього заходу всі вийдуть з позитивними емоціями. І звісно з подарунками, яких теж буде сьогодні безліч. І сьогодні немає переможців, хто там виграв, яке місце посів. Кожна команда сьогодні є вже переможцем. Тому що зареєструвались, прийшли, беруть участь і отримаєте всі рівноцінно однакові подарунки", — говорить голова міського комітету молодіжних організацій Світлана Пищита.

Такий фестиваль у Кременчуці проводять вперше. Участь у ньому взяли 10 команд. На одній з локацій у проведенні змагання допомагали патрульні. У дітей була можливість розмалювати фарбами машину патрульної поліції.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok