Демобілізований воїн Ігор Ященко за грантові кошти реалізував проект "Міністерство сім’ї" на Полтавщині

Житель Щербанівської громади Ігор Ященко після демобілізації розпочав власну справу. Грант на бізнес отримав від Українського ветеранського фонду Мінветеранів. Про це він розповів Суспільному. За надані гроші створив простір для всієї родини під назвою "Міністерство сім’ї".

Простір «Міністерство сім’ї».

Коли почалося повномасштабне вторгнення, Ігор Ященко із Щербанівської громади добровільно долучився до полтавської тероборони. Окрім Полтавщини, служив на Харківщині та Донеччині. Через сімейні обставини демобілізувався минулоріч. І розпочав бізнес у Розсошенцях, на який отримав грант.

"Ідея цього бізнесу виникла ще за кілька років до повномасштабного вторгнення. Так як ми проживаємо в цьому районі "Садовий", тут почалося будівництво цього торгового центру. І ми зрозуміли, що в нас є попит на пропозиції, які ще не закриті. А особливо, коли сім’я в одному місці може провести час із своєю родиною", — розповів демобілізований Ігор Ященко.
Демобілізований воїн Ігор Ященко з донькою.

Проєкт "Міністерство сім’ї" Ігор Ященко реалізовував упродовж шести місяців. На нього спрямував 750 тисяч гривень, які надав Український ветеранський фонд Мінветеранів. Для цього чоловік разом із дружиною створили бізнес-план та описали ідею.

"Під час повномасштабного вторгнення розвивалася програма про гранти. Це і "Дія", і ветеранський фонд "Варто". Я вважаю, що це дуже прекрасний момент, коли даючи кошти без відсотків на реалізацію бізнесу. І по факту дають не рибку, а дають вудочку, коли ти можеш розвивати свій бізнес або відкривати свій бізнес", — додав Ігор Ященко.
Воїн добровільно долучився до полтавської тероборони.

Ігор Ященко винайняв поверх і розмежував зони. Тут – дитяча кімната, магазини одягу, косметики, мобільних аксесуарів, також кав’ярня та салон краси. Частина бізнесу – власна, частина – суборенда. Салон краси – справа бойового товариша, який нині на фронті. Ігор Ященко на умовах партнерства допоміг отримати грант та запустити бізнес.

"Поки він на передовій, на "нулі", ми з ним працювали разом у підрозділі аеророзвідки. Зараз він перевівся в "Соловей" у 144 батальйон. І зараз там проходить службу також на Маріїнському напрямку. Тому була пропозиція, так як ми переможцями стали ветеранського фонду, ми з ним довго говорили про майбутнє наше по закінченню війни партнерські відносини, тому що ми з ним дуже зійшлися, він мій товариш, партнер уже. Тому була запропонована ідея – зробити якийсь спільний проєкт", - розповів демобілізований воїн.
Одна із локацій "Міністерства сім'ї" - салон краси побратима. Його відкриють із 1 червня.

За слова Ігоря Ященка, відкрити салон краси планують 1 червня. Коли із бізнесом "Міністерство сім’ї" зможуть вийти в нуль та почнуть заробляти, увесь прибуток планує спрямовувати на допомогу своєму підрозділу.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok