Метро на Виноградар: в столичній підземці прокоментували новий тендер на будівництво

Ексклюзивно
Тунелепрохідницький комплекс "Галина" під час будівництва метро на Виноградар. Київметробуд

Гроші для продовження будівництва метро на Виноградар передбачені в столичному бюджеті, а також Програмою економічно-соціального розвитку міста.

Про це Суспільному розповів в.о. начальника комунального підприємства "Київський метрополітен" Віктор Вигівський.

13 травня столична підземка оголосила тендер на продовження робіт із будівництва Сирецько-Печерської лінії.

За словами Вигівського, "Київський метрополітен" зобов'язаний забезпечити будівництво станцій "Проспект правди" та "Мостицька" як замовник робіт.

До того ж комунальне підприємство має виконувати Програму економічного і соціального розвитку міста Києва на 2024-2026 роки, де на будівництво метро цьогоріч виділили 328 млн гривень.

"Наразі метро недобудоване, є розкриті котловани. Вони в будь-якому випадку потребують подальших робіт та їх закриття", — зауважує посадовець.

Фахівці вже збудували правоперегінний тунель від станції "Сирець" до станції "Мостицька". Також виконали значний обсяг робіт щодо перекладання інженерних мереж, будівництва огороджувальних конструкцій.

"Ще потрібно збудувати лівоперегінний тонель також від станції «Сирець» до станції «Мостицька» і виконати будівництво основних конструкцій перегону і двох нових станцій", — сказав Вигівський.

Також він додає, що метрополітен є об'єктом подвійного призначення, тож його побудова дозволить забезпечити киян додатковим укриттям.

Що відомо про будівництво метро на Виноградар

У лютому 2020 року СБУ викрила механізм заволодіння бюджетними коштами, виділеними на будівництво метрополітену на житловий масив Виноградар у Києві.

У листопаді 2021 року прокуратура повідомила, що хоче стягнути з підрядника 183 млн грн. Мовляв, компанія використовувала гроші не за призначенням, поклавши на депозит 1,5 млрд грн.

У січні 2020 року в ПАТ "Київметробуд" заявили, що термін завершення будівництва станцій метро "Мостицька" та "Проспект Правди" відкладається на кілька місяців, можливо, навіть на рік. Після цього мер Києва Віталій Кличко заспокоїв, що будівництво метро на Виноградар іде за графіком.

Згодом стало відомо, що Печерський райсуд Києва арештував банківські рахунки "Київметробуду" в рамках кримінального провадження для запобігання шахрайському заволодінню бюджетними коштами.

У листопаді 2022 року Господарський суд Києва ухвалив рішення про стягнення з АТ "Київметробуд" 139 090 410,96 гривень на користь територіальної громади міста за невиконання умов договору. Генпідрядник подав апеляцію, проте програв і її.

Вартість будівництва двох станцій – близько 6 млрд грн, з них місто уже виділило 4 млрд грн. Планується, що дві нові станції перевозитимуть понад 90 тисяч пасажирів.

Наразі на об’єкті будівництва метро на Виноградар побудовано правий перегінний тунель протяжністю майже 1 250 метрів від станції "Мостицька" до станції "Сирець". Крім того, завершене будівництво основних конструкцій перегінного вентиляційного вузла. Також частково влаштовані огороджувальні конструкції методом "стіна в ґрунті", монолітне та залізобетонне кріплення котловану металоконструкціями — з розробкою та вивезенням ґрунту; споруджені основні конструкції суміщеної тягової підстанції; частково збудовані двоярусні тунелі.