На кордоні з Молдовою у зерновозі виявили 41 чоловіка – серед них є з Кіровоградщини

На Одещині у зерновозі виявили 41 чоловіка, які намагались перетнути кордон. Державна прикордонна служба

Неподалік села Новосельське Ренійської громади Одеської області у зерновозі виявили 41 чоловіка мобілізаційного віку, від 18 до 60 років, які намагались перетнути кордон. Це жителі – Кіровоградщини, Київщини, Одещини, Луганщини, Донеччини, Запоріжжя, Херсонщини, Харківщини, Чернігівщини, Житомирщини, Черкащини та Волині.

Про це повідомляють на офіційній сторінці Державної прикордонної служби України.

За інформацією ДПС, прикордонники зупинили вантажівку, за кермом якої перебував житель Болградського району. Замість зерна в причепі він перевозив до кордону 41 людину.

Стосовно двох затриманих повідомлення направили у поліцію за статтею 332 "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України". Санкція статті передбачає позбавлення волі від трьох до п'яти років.

На решту чоловіків склали протоколи про адміністративне порушення за статтею 204-1 Кодексу України "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України".

Санкція статті передбачає штраф від 3400 до 8500 гривень або адміністративний арешт на строк до 15 діб. Справи скерували до суду.