Кіровоградщина прощається з сімома захисниками, які загинули на війні з РФ

На війні загинули семеро захисників з шести громад. Колаж: Суспільне Кропивницький

У громадах Кіровоградської області прощаються з сімома захисниками. На війні з Росією загинули Андрій Білоконь з Олександрійської громади, Володимир Босько з Соколівської, Руслан Герасимчук з Олександрівської, Олег Заніздра з Рівнянської, Олег Ященко з Дмитрівської, Владислав Трехманенко та Іван Кулинка з Катеринівської громади.

На війні з Росією загинув 41-річний захисник Андрій Білоконь з Олександрійської громади. Про це повідомили у Facebook Олександрійської міської ради. Його смертельно поранили 19 травня 2024 року у Волноваському районі на Донеччині.

У військового залишились дружина, діти, батько, мати й сестра. Про час і місце поховання захисника повідомлять додатково.

Андрій Білоконь. Суспільне Кропивницький

Соколівська громада втратила Володимира Боська. Повідомили на Facebook-сторінці Соколівської сільської ради. Захисникові був 41 рік. Він народився в селі Вільне й тут закінчив загальноосвітню школу. Навчався в Кіровоградському професійно-технічному училищі №18. Потім працював на ТОВ "Кіровоградпостач".

Володимира Боська призвали 3 травня 2023 року. Військовий загинув 18 травня 2024 року на Харківщині, неподалік міста Вовчанськ Чугуївського району.

У захисника залишилися дружина, дві доньки й мама. Інформації про місце й час прощання на сторінці громади немає.

Володимир Босько. Суспільне Кропивницький

В Олександрівській громаді прощаються з Русланом Герасимчуком. Про це повідомили у Facecook Олександрівської селищної ради.

Захисник 1992 року народження. Жив у селі Бовтишка. Загинув 18 травня 2024 року біля села Георгіївка на Донеччині. Про час поховання військового повідомлять додатково.

Руслан Герасимчук. Суспільне Кропивницький

Рівнянська громада втратила Олега Заніздру, написали у Facebook-групі Рівнянської сільської ради. Захисникові було 53 роки. Він жив у селі Рівне.

Загинув 22 травня 2024 року біля села Соловйове Покровського району Донецької області. Про поховання та церемонію прощання із захисником повідомлять додатково.

Олег Заніздра. Суспільне Кропивницький

Дмитрівська громада прощається з жителем села Цибулеве Олегом Ященком, повідомили на Facebook-сторінці громади. Військовому було 52 роки.

Захисник загинув 22 травня 2024 року в Покровському районі на Донеччині. Про зустріч та поховання бійця повідомлять додатково.

Олег Ященко. Суспільне Кропивницький

У Катеринівській громаді прощаються з двома військовими. Про це написала на своїй Facebook-сторінці голова громади Тетяна Пучка.

Житель села Грузьке Владислав Трехманенко помер у лікарні 20 травня 2024 року. Там його лікували від наслідків поранення на війні. Йому був 31 рік.

Звістки про Івана Кулинку рідні чекали два роки. Тепер встановили, що він загинув 18 квітня 2022 року на Донеччині, поблизу села Зелена Долина Краматорського району. Захисник 2002 року народження.

Про дату й час прощання з обома захисниками у громаді повідомлять додатково.

Владислав Трехманенко й Іван Кулинка. Суспільне Кропивницький