"Ми бачимо, що він дуже щасливий". Знам'янський пес з інвалідністю став улюбленцем нідерландської сім'ї

Ексклюзивно

Пес Супчик з Кіровоградщини, який має інвалідність, став улюбленцем родини в Нідерландах. Суспільне розповідало, що туди його забрали з притулку у місті Знам'янка Кропивницького району.

Як пес живе за кордоном, Суспільному розповіла його нова господарка Тетяна Єрьоміна.

Нові господарі купили собаці інвалідний візок та нові іграшки. Тетяна Єрьоміна

Баунті на своїй лежанці у новому домі в Нідерландах. Тетяна Єрьоміна

Нові господарі назвали пса Баунті. У Нідерландах він живе місяць. За словами Тетяни Єрьоміної, те, що він має інвалідність, її не злякало. Пес не відчуває задні лапи.

"Побачили ми його в інстаграмі на сторінці притулку "Дай лапу" в Знам’янці. Я впізнала в ньому свого. Показала чоловіку, він був згоден зі мною. Ми подумали, поспілкувалися і вирішили, що впораємось".
Пес Супчик знайшов родину у Нідерландах. Тетяна Єрьоміна

Перед тим, як забрати собаку за кордон, зробили йому необхідні щеплення та документи. Оплатили дорогу. Витратили 34 тисячі гривень, розповіла Тетяна Єрьоміна. Забирати його їздили автівкою в Польщу, туди пса привезла працівниця притулку.

"Ми розуміли, що з лапами проблема, і до його приїзду замовили візочок на колесах, але він йому не дуже подобається. Ми будемо ще пробувати. Я його вигулюю, підтримуючи стегна і поводок і йому дуже подобається, він бігає. Пес дуже активний, ми б не впорались напевно, аби він був повноцінний, постійно хоче гратися і йому цікаво гратись з нашими руками, а не з іграшками. Ми бачимо, що він дуже щасливий".
Чоловік Тетяни Єрьоміної під час зустрічі з Баунті у Варшаві. Тетяна Єрьоміна

Собаку знайшли взимку, біля магазину. Він їв сніг, розповіла директорка знам’янського притулку для тварин "Дай лапу" Богдана Стоян.

"Там була купа снігу і він той сніг їв, голодний. Вирішила забрати. Я до нього, а він гарчить, почав тікати і не може підняти задню частину тіла і пересувається тільки на передніх лапках".
Собаку знайшли біля магазину. Він їв сніг. Лютий 2024 рік. Богдана Стоян

Собаку забрали у притулок і почали шукати господарів.

"Виявили в нього дві кулі, я так розумію — пневматична зброя. Лікарка нам сказала, що куля близько до спинного мозку і її витягати немає сенсу, тому що можна ще більше нашкодити".

Зі слів керівниці притулку, за п’ять років роботи, тварину з інвалідністю за кордон прилаштували вперше. Нині мають ще одного підопічного, в якого проблеми з лапами. Усього в притулку живуть 30 котів і 20 собак. Утримують їх за гроші благодійників. Усім тваринам шукають родини.

Пес Баунті і його господарка Тетяна Єрьоміна. Тетяна Єрьоміна