Спостерігається послаблення наступального потенціалу: Тарасенко про оборону Часового Яру

Українські військові заряджають гаубицю Д-30 на позиціях поблизу Часового Яру, Донецька область, 12 травня 2024 рік. Getty Images

Лінія фронту навколо Часового Яру не просувається в жодну сторону. Останні тижні навколо міста спостерігається знищення наступальних можливостей російської армії.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" розповів заступник командира 2-го штурмового батальйону 5-ї окремої штурмової Київської бригади ЗСУ Олексій Тарасенко.

"Ситуація довкола Часового Яру не змінюється. Лінія фронту не просувається в ту чи іншу сторону. Противник не намагаються шукати, якихось нових способів для своїх атак чи нових напрямків", — повідомив Олексій Тарасенко.

Тарасенко додав, що протягом останніх тижнів біля міста Часів Яр спостерігається послаблення наступального потенціалу російської армії. На думку, це пов'язане з нестачею ресурсів та значними втратами.

"Запасу снарядів завжди недостатньо. Це скаже будь-який артилерист. Але, загалом результат каже за те що, на мінімальній межі, але є чим стримувати противника. Маємо 155-і боєприпаси. Звісно дефіцит калібрів на радянські міномети, і міномети різних систем", — повідомив Олексій Тарасенко.

Заступник командира зазначив, що українські військові компенсують нестачу снарядів безпілотниками різних типів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram