Через пошкодження греблі Карлівського водосховища на Дніпропетровщині може підвищитися рівень води в річці Вовча

На Донеччині пошкоджено греблю Карлівського водосховища. Через це може підвищитися рівень води у річці Вовча, що протікає через Павлоград на Дніпропетровщині.

Про це мовиться у Telegram-каналі Павлоградської міської ради.

За повідомленням, вода з Карлівського водосховища через пошкодження греблі полилася нижче — до Курахівського. Його працівники змушені відкривати шлюзи і скидати надлишок води.

Через це з 15 квітня в річці Вовча очікують незначне підняття рівня води. Ситуація контрольована, зазначили у міськраді.

Що відомо про пошкодження греблі на Карлівському водосховищі

25 травня 2023 року близько 17:30 армія РФ обстріляла греблю Карлівського водосховища на Донеччині, повідомляв начальник ОВА Павло Кириленко. Як повідомив Генштаб ЗСУ, удар було нанесено з С-300. За даними Кириленка на 23:30 25 травня під загрозою підтоплення були шість населених пунктів Покровського району. У селищі Галицинівка евакуювали 26 людей, серед них 8 дітей.

За даними ДСНС Донеччини, 26 травня евакуювали ще трьох людей з підтоплених будинків в Зоряному.

Карлівське водосховище є джерелом водопостачання низки населених пунктів Донеччини, зокрема, Курахового, Новогродівки, Покровська, Селидового, Мирнограда. Щодня водосховище обстрілюють.

Фільтрувальну станцію у Карлівці, яка забезпечує водою дев’ять населених пунктів Донецької області, не можуть запустити через низький рівень води, повідомили у Селидівській МВА.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро