Спорт — Суспільне Дніпро

Збірна Дніпропетровщини виборола 36 медалей та встановила рекорд на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА

Дніпряни вибороли срібні медалі на Кубку України зі стрибків на батуті

Легкоатлети Дніпропетровщини стали переможцями й призерами на Чемпіонаті України

"Мрія для команди". Волейболістка Дорсман — про переможний старт України у Золотій Євролізі й намір відбору у Лігу націй

Ексклюзивно

Дзюдоїсти з Дніпропетровщини вибороли медалі на Кубку Європи в Польщі

Перша втрата очок "Шахтарем", драматична боротьба аутсайдерів: турнірна таблиця УПЛ після 29 турів

Турнірна таблиця УПЛ (29-й тур): чемпіонат України з футболу турнірна таблиця, таблиця УПЛ після 29-го туру, усі результати туру УПЛ на Суспільне Спорт

Півзахисники "Дніпро-1" увійшли до олімпійської збірної України з футболу

Півзахисники "Дніпро-1" Валентин Рубчинський та Олег Очеретько увійшли до складу олімпійської збірної України з футболу. До резервного списку потрапив також воротар Яків Кінарейкін

"70% хлопців домовились з іншими командами". Головний тренер "Дніпра-1" поділився думками щодо майбутнього клубу

Головний тренер "Дніпра-1" Юрій Максимов розповів, що на команду в сезоні 2024/25 очікують зміни у складі. Керманич сказав, що біля 70-ти відсотків покине команду в сезоні 2024/25.

Рефері з Дніпра судитиме турнір з тхеквондо ВТФ на Олімпійських іграх у Парижі

Здобула 5 перемог, не програвши жодного сету. Тенісистка з Дніпра перемогла в Італії