З виставки у PinchukArtCentre вкрали роботу: ведеться слідство

Будівля PinchukArtCentre . PinchukArtCentre

PinchukArtCentre у понеділок, 17 червня, повідомив про викрадення твору мистецтва з поточної виставки.

Про це йдеться на офіційній сторінці PinchukArtCentre у Facebook.

Там пишуть, що на камерах спостереження чітко зафіксовано обличчя правопорушника. Команда центру закликає повернути роботу протягом двох днів.

Окрім цього, у центрі наголошують на відповідальності за крадіжку: згідно з частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України, злодію загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.

Суспільне Культура звернулося по коментар до працівників PinchukArtCentre, але наразі там відмовилися надавати більше деталей, адже ведеться слідство.

Частина експозиції виставки "Непідвладне" у PinchukArtCenter. PinchukArtCenter

Поточні виставки у PinchukArtCentre

"Олександр Ройтбурд. Теорема влади" присвячена творчості Олександра Ройтбурда — художника, який відіграв ключову роль у формуванні та інституційному втіленні сучасного артпростору України. Куратором виставки є Костянтин Дорошенко.

"Я з тобою" — це колективна експозиція творів митців з України, США, Бельгії, Мексики, Туреччини, Данії та Індії. Виставка ставить за мету підкреслити глобальний резонанс і взаєморозуміння через переживання, викликані російсько-українською війною. Кураторська група: Бйорн Гельдгоф, Ксенія Малих, Олександра Погребняк, з Оксаною Чорнобровою як асистенткою кураторів.

На виставці "Непідвладне" куратор Нікіта Кадан зібрав творчість двох художніх угруповань, що активно діяли в Одесі на межі 2010–2020-х років: галереї NOCH та тимчасового об'єднання в просторі колишнього судноремонтного заводу (СРЗ-2).

Ukrainian Paradise / "Український рай" — виставка, що відбувається в межах PAC UA, збирає і переосмислює ключові образи, лозунги та символи, які сьогодні ідеалізують в українському суспільстві. Кураторка — Оксана Чорноброва.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media