На концерті Олівії Родріґо в Міссурі роздавали протизаплідні таблетки: у штаті заборонені аборти

. Фото: Kevin Mazur/Getty Images for Acrisure Arena

Олівія Родріґо роздала протизаплідні таблетки на концерті в Міссурі після того, як штат звузив репродуктивні права. Вона зробила це разом з організацією Right by You у межах глобальної ініціативи Fund 4 Good.

Про це 13 березня розповідає Variety.

Відвідувачі концерту в Сент-Луїсі (Міссурі) отримали пакунок з таблетками екстреної контрацепції, а також картки з QR-кодами, що відправляють на ресурси доступу до абортів та Міссурійський фонд абортів.

Фанати також розповідали, що на концерті роздавали безкоштовні презервативи та наліпки.

Напередодні туру Guts Родріґо оголосила про заснування фонду Fund 4 Good — ініціативи, яка підтримує репродуктивні права

За словами співачки, фонд працює на підтримку всіх людей, які "прагнуть до свободи репродуктивного здоров'я". Він підтримуватиме громадські некомерційні організації, які борються за освіту для дівчат, підтримку репродуктивних прав і запобігання гендерному насильству.

Вона також оголосила, що частину коштів від продажу квитків передасть до Fund 4 Good, і що під час своїх північноамериканських концертів співпрацює з Національною мережею фондів з абортів, виділивши для цієї організації стенд на кожній із зупинок туру.

Родріґо вже давно заявляє про свою підтримку питань жіночого здоров'я. У червні 2022 року вона розкритикувала Верховний суд за скасування рішення у справі "Ро проти Вейда" — після цього рішення 21 штат, включно з Міссурі, повністю заборонив або суттєво обмежив доступ до абортів

Хто така Олівія Родріґо

Олівія Родріґо — американська акторка, співачка й авторка пісень.

Як акторка відома своїми ролями у серіалах "Бізаардварк" на каналі "Дісней". Музичну популярність здобула на початку 2021 року завдяки своєму дебютному синглу Drivers License.

Загалом Родріґо випустила три сингли, які очолили чарт Billboard Hot 100 (що зробило її єдиною артисткою, яка народилася у 2000-х роках і має кілька перших місць у чарті), два альбоми, які очолили чарт Billboard 200, і отримала п'ять мультиплатинових сертифікатів від Американської асоціації звукозапису (RIAA).

Серед інших її нагород:

  • American Music Award,
  • сім нагород Billboard Music Awards,
  • три нагороди MTV Video Music Awards.

Time назвав її артисткою року 2021 року, а Billboard — жінкою року 2022 року.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media