"Назавжди" — це до квітня: Sony видалить цифрові бібліотеки аніме з платформи Funimation

. Фото: @AoTJewels/X

До 2 квітня цифрові бібліотеки передплатників на платформі Funimation видалять. Сервіс раніше повідомляв, що цифрові копії придбаних фільмів та серіалів будуть доступні "завжди", але "з деякими обмеженнями".

Про це повідомляє Ars Technica.

Funimation — американська розважальна компанія. Сервіс є одним із провідних дистриб'юторів аніме у Північній Америці. Він транслює такі популярні серіали, як Dragon Ball, "Ван Піс" (One Piece), Yu Yu Hakusho, "Моя академія героїв" (My Hero Academia), "Атака титанів" (Attack on Titan), "Хвіст феї" (Fairy Tail), Black Clover та багато інших.

У 2021 році материнська компанія Funimation, Sony, купила потоковий сервіс для трансляції аніме Crunchyroll. Ще тоді користувачі підозрювали, що платформи можуть об'єднати. Зрештою, це й відбулося.

Funimation оголосив, що його застосунок і вебсайт закриються 2 квітня, а акаунти користувачів сервісу стануть акаунтами Crunchyroll. Більша частина каталогу вже є на платформі.

І оскільки Crunchyroll "наразі не підтримує цифрові копії Funimation, а це означає, що доступ до раніше доступних цифрових копій не буде підтримуватися".

Щодо визначення "назавжди", то в умовах надання послуг Funimation зазначено, що компанія може "без попереднього повідомлення... негайно призупинити або припинити доступність сервісу та/або контенту (і будь-яких їхніх елементів та функцій), повністю або частково, з будь-якої причини".

Видання зазначає, що це є прикладом того, що користувачам не варто покладатися лише на стримінгові сервіси, а заяви про постійний доступ до контенту повинні розглядати як тривожний сигнал.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media