У Нью-Йорку продають таунхаус із "Сам удома 2", де мешкав дядько Кевіна Маккалістера

. Скриншот із фільму "Сам удома 2"

Таунхаус на Верхньому Вест-Сайді, де Кевін Маккалістер захищався від "липких бандитів" у фільмі "Сам удома 2: Загублений у Нью-Йорку", виставлений на продаж за $6,7 млн (251,6 млн гривень).

Про це повідомляє The New York Post.

Будинок за адресою Західна 95-та вулиця, 51, побудували наприкінці 1880-х років і повністю відреставрували на початку 2000-х років. Нинішні власники придбали його у 2009 році.

Маєток з'явився у другому фільмі про хлопчика Кевіна як будинок його дядька Роба. Хоча значна частина стрічки була знята на натурі в Нью-Йорку, сцени в приміщенні знімали на Браунстоун-стріт, ділянці заднього двору студії Universal у Лос-Анджелесі.

Це не завадило людям постійно приходити до мангеттенської адреси, каже Ніколь Катс, директорка з лістингу компанії Vandenberg, The Townhouse Experts, яка представляє інтереси продавця: "Вони приїжджають, щоб сфотографуватися з будинком дядька Роба".

Будинок із фільму "Сам удома 2". Фото: Vandenberg â The Townhouse Experts

"Він у культовому списку. Він у красивому кварталі Центрального парку. Перший квартал між Колумбусом і Амстердамською це те, що ми називаємо «парковим кварталом», і таунхаус насправді розташований у найгарнішому з паркових кварталів 90-х років, тому що він має красиві таунхауси по обидва боки вулиці, що виходять вікнами один на інший", — додає агент із продажу Декстер Гер'єрі.

І новий власник не забуде, що будинок був показаний у різдвяному фільмі 1992 року, — сім'я, яка зараз там мешкає, "все ще отримує листи від дітей, які розповідають про «Сам удома» під час Різдва".

"Сам удома 2: Загублений у Нью-Йорку" розповідає історію маленького покинутого Кевіна Макклістера, який втікає від двох злочинців, встановлюючи міни-пастки в таунхаусі UWS, яким володіє його дядько Роб і який він якраз ремонтує у фільмі.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media