В Азербайджані обмежили функціонування TikTok — ЗМІ

Відеоплатформа TikTok. Getty Images

Функціонування соціальної мережі TikTok в Азербайджані з 19 вересня обмежене.

Про це повідомляє медіа Qafqazinfo.

Видання повідомляє, що наразі азербайджанські користувачі відеоплатформи не можуть оновлювати сторінки, починати прямі етери та поширювати ролики.

Зазначимо, що жодної заяви від офіційних організацій щодо обмеження діяльності соціальної мережі TikTok для країни поки не було.

Сьогодні, 20 вересня, повідомлень про оновлену роботу соціальної мережі теж не було.

Чи пов'язане обмеження з ситуацією у Нагірному Карабасі?

Азербайджан 19 вересня заявив про початок антитерористичних заходів локального характеру в Нагірному Карабаху. Для евакуації населення з небезпечної зони створили гуманітарні коридори та пункти прийому, як заявили у міноборони країни.

При цьому міністерство оборони Вірменії інформувало, що ситуація на кордонах відносно стабільна. Прем'єр-міністр Нікол Пашинян скликав засідання Радбезу у зв'язку із ситуацією в Нагірному Карабасі та говорив, що Азербайджан проводить етнічну чистку.

У МОЗ Нагірного Карабаху заявили, що внаслідок операції Азербайджану 19 вересня загинуло п'ятеро людей. Також 80 людей перебувають у медзакладі, серед них 15 — цивільні.

20 вересня в Нагірному Карабаху ухвалили рішення про припинення вогню з 13:00 за місцевим часом. Міноборони Азербайджану підтверджує домовленість про припинення вогню. У відомстві повідомляють, що з території Карабаху мають вивести вірменських військових.

Конфлікт між Вірменією та Азербайджаном через цей регіон розпочався у 1988 році. Тоді внаслідок цього, за різними даними, загинуло понад 30 000 осіб. Режим припинення вогню встановили лише у травні 1994 року.

Наразі підтвердження того, що обмежений доступ до TikTok та збройний конфлікт у Нагірному Карабаху пов'язані, немає.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media