Журнал про культуру та спадщину Східної та Центральної Європи присвятив випуск Харкову

. Журнал Herito

Українське місто Харків стало головною темою 49-го номеру польського журналу Herito, що спеціалізується на питаннях культури та спадщини Східної та Центральної Європи.

"У харківському випуску Herito ми заглиблюємося в історію міста, розпитуємо про його українську ДНК, що так яскраво проявилася після російського вторгнення рік тому, перевіряємо, чим воно унікальне. Ми показуємо матеріальну та нематеріальну спадщину міста, на яку раніше часто дивилися крізь призму стереотипів, що підживлювалися іноземною пропагандою", — йдеться у редакторському описі.

"Ми йдемо слідами харківської архітектури та найважливіших митців, пов’язаних з містом, зокрема Василя Єрмілова та Павла Макова. Ми даємо голос місцевим авторам, які розповідають про свій Харків", — зауважують редактори.

Журнал Herito є двомовним англо-польський щоквартальником, видається Міжнародним культурним центром. Його спеціалізація — матеріальна та нематеріальна спадщина, культура та майбутнє. Журнал цікавиться питаннями, пов'язаними з країнами Центральної та Східної Європи, зауважуючи що йдеться передусім про політичний, культурний та ціннісний кордон, аніж географічний.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!