Пес Патрон на цукерках, ялинкових прикрасах та іграшках: кому належать права на зображення

. Фото: Управління молоді та спорту Львівської ОДА

Зображення пса Патрона зустрічається на цукерках, м'яких іграшках та подушках. Кому належать права на використання зображення та куди йдуть виручені кошти – це з'ясувало видання Forbes.

Кому належать авторські права

Авторські права належать компанії "Патрон не спить". Саме з нею уклали угоду кондитерська фабрика Lukas та випустила шоколадні цукерки Patron, а ще компанія WP Merchandise та випустила м'які іграшки, сумки та подушки. Також з'явилися новорічні прикраси на ялинку від компанії "Зробив тато". А ще "Укрпошта" випустила марку із зображенням пса Патрона, частину виручених коштів спрямують на купівлю машин для розмінування.

Компанію "Патрон не спить" створили в серпні 2022 року, а її директоркою є Юлія Гребеньовська. Вона також очолює компанію ТОВ "Все сам", яка належить блогеру Антону Птушкіну.

З тортом і в метелику: пес Патрон святкує день народження

А ось чернігівська компанія-виробник товарів для тварин Collar уклала договір з власником пса Патрона – Михайлом Ільєвим. Про це повідомила керівниця секції роботи з партнерами в Collar Анастасія Юдіна. З Патроном вони випустили лінійку амуніції, що називається HERRRO.

Фото: з Фейсбуку Ігоря Смілянського

Хто такий пес Патрон

Пес Патрон – український собака, джек-рассел-тер'єр, талісман Державної служби України з надзвичайних ситуацій, піротехнік Чернігівщини. Його власником є Михайло Ільєв – начальник частини піротехнічних робіт ГУ ДСНС у Чернігівській області. Пес Патрон став відомим під час повномасштабної війни Росії в Україні, адже допомагав вишукувати міни та розміновувати території та одразу полюбився дітям і дорослим.

У травні пес Патрон отримав премію "Пальмовий пес" на Каннському кінофестивалі у Франції. У листопаді 2022 року він отримав перший у світі титул "Пса Доброї Волі" від ЮНІСЕФ.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!