Бігали, присідали та грали в ігри: у Черкасах пройшла спартакіада серед освітян

Ексклюзивно
У Черкасах 8 червня відбулася спартакіада серед працівників закладів освіти. Суспільне Черкаси/Анастасія Столбова

У Черкасах 8 червня відбулася спартакіада серед працівників закладів освіти. Освітяни з різних куточків області бігали, грали у волейбол, теніс, дартс, шахи тощо.

Вчителі, вихователі та наукові працівники зібралися на черкаському стадіоні, аби позмагатися, повідомила з місця кореспондентка Суспільного Анастасія Столбова.

За словами організаторки заходу — директорки обласного будинку вчителя, членкині оргкомітету обкому профспілки працівників освіти та науки по спартакіаді Світлани Панченко, змагалися 11 команд у чотирьох групах.

Із Городища на спартакіаду приїхала вчителька фізкультури Тетяна Мироненко. Розповіла, що для неї головне — отримати позитивні емоції та побачитися з однодумцями:

"Приїхала сюди, аби отримати позитивні емоції, побачити своїх одногрупників, знайомих. Це мені вдалося — уже людей з шість певно знайомих зустріла і, думаю, це ще не кінець".

За словами директорки обласного будинку вчителя, членкині оргкомітету обкому профспілки працівників освіти та науки по спартакіаді Світлани Панченко, спартакіада відбувається вперше після кількарічної перерви:

"Обласна організація профспілки працівників освіти і науки України продовжила свою добру традицію проведення обласної спартакіади серед працівників освіти і науки, які є членами освітянської профспілки. Кілька років була перерва через коронавірусні обмеження та повномасштабне вторгнення. Але цьогоріч ми вирішили, що потрібно підіймати дух наших освітян, які своєю чергою підіймають його в своїх колективах. Йде запекла боротьба і всі отримують хороші емоції".

Зі слів організаторки, у змаганнях участь беруть 11 команд у чотирьох групах:

  • перша група — Черкаський район, Уманський, Золотоніський і місто Черкаси;
  • друга група — три університети: Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Черкаський державний технологічний університет та Уманський державний педагогічний університет;
  • третя група — Черкаський державний бізнес-коледж та Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж імені Тараса Шевченка;
  • четверта група — Черкаський професійний ліцей та Уманський професійний аграрний ліцей.

З Умані приїхала фізінструкторка дошкільного навчального закладу №28 Мирослава Нижник:

"Вся наша команда приїхала від міського відділу профспілки освіти і науки. Наші команди беруть участь у волейболі, тенісі, шахи, шашки, особисто я беру участь в естафеті з кросфіту. Цей захід для нас — як мотивація та підняття духу. Зараз у мене якась ейфорія і передчуття змагань. Також бажання перемогти".

За результатами змагань у кожній категорії команди отримали нагороди.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині