"Бізнес-інкубатор": ліцеїсти з Черкащини вирощують та продають мікрогрін

Ексклюзивно

Учні Уманського аграрного ліцею разом з викладачами у теплицях закладу вирощують мікрогрін. Так вчаться бізнесу.

Усе відбувається в межах проєкту "бізнес-інкубатор", де учні виконують функції головного агронома, менеджера з продажу та пакувальника, розповіла його директорка Олена Ярошинська.

Ліцеїстка, а за сумісництвом — головний агроном у проєкті — Інна Волошина, розповіла, що на мікрозелень редис пророщують під спеціальним пресом, а далі, за дів чотири він доростає і стає готовим для продажу. Завдання її колеги – ліцеїстки Софії Колісник — продати вирощене.

"На початку реалізації нашого бізнес-проєкту ми саджали на тиждень 30 лотків мікрозелені, а зараз — 90".

Таке навчання передбачене проєктом "Бізнес-інкубатор" та "Агросфера". Таким чином студенти навчаються працювати та заробляти гроші на сільському господарстві, розповіла ліцеїстка Марія Шпанко. Вона очолює проєкт.

"Одного разу до нас прийшли наші вчителі та оголосили нам, що Контінентал Фармерз Груп організовує проєкт з вирощування мікрозелені і ми вирішили взяти в ньому участь".

Обладнання для старту надала міжнародна сільськогосподарська компанія, додала Інна Волошина:

"Установку для вирощування мікрозелені, різні прилади для вимірювання кислотності та солей у воді, якою ми поливаємо наш мікрогрін, надали насіння, лотки на гідропоніці також. На нашій установці є автоматизований полив та фітолампи, для того, щоб наша мікрозелень краще росла, також у нас є провітрювання, тобто вентилятори".

Читайте також: Двохсотрічні пальми, мандарини та кумквати: в оранжереї в Умані ростуть дерева з часів графа Потоцького

Ліцеїсти вирощують соняшник, два види редису, мізуну, гірчицю та найбільш популярний – горох, розповіла Інна.

"Горох два тижні росте, порівняно з усіма іншими культурами, трохи довше. Всі інші культури ростуть приблизно тиждень. Ми розробили систему, коли ми садимо та продаємо. Це називається карта посівів. Ми садимо і продаємо в четвер, тобто в четвер ми продали всю продукцію, яка в нас була, в четвер посадили і на наступний четвер у нас уже є продукція".

Для одного контейнеру мікрозелені потрібно пʼять грамів насіння, розповіла ліцеїстка Софія Колісник. За тиждень можуть продати весь стелаж — це 90 лотків готової продукції. Усю продукцію пакують:

"Щоб не просто пакування, а було естетичним, корисним та багаторазовим. Пакування для зрізаної нам надали прозорі пакети, а для не зрізаної — ми вирішили продавати ще й не зрізану, тому ми закупили крафтове пакування".

Пакує вирощену зелень ліцеїстка Діана Дуднікова. Розповіла, в проєкті вона за торгового представника та пакувальника:

"Ось це ми вклали тільки сам соняшник, зараз додамо ще трохи гороху, отак зміщаємо, потім все гарно пакується. Ось так воно виглядає, зараз ми накриваємо кришкою. Наклейки у нас всі брендовані з нашим логотипом та мають інформацію, що саме там — мікс або одну культуру".

Такі брендовані наліпки, а ще пакування купують на гроші, вторговані за продаж своєї продукції, розповіла директорка Уманського аграрного ліцею Олена Ярошинська. З її слів, співпрацюють з місцевою агрофірмою, яка й реалізує зелень. 10% від цього заробітку відправляють на допомогу Збройних Сил України.

Звичайно це проєкт, який допомагає заробляти кошти в умовах війни і післявоєнний час неймовірно важливо для молоді розуміти як себе забезпечити як підтримати своїх рідних, тому ось такі проєкти, мініпроєкти дають розуміння, що в будь-який час вони можуть повернутися до такої діяльності і бути фінансово незалежними".

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині