Британський таблоїд опублікував перше відео з принцесою Уельською після операції

Кетрін, принцеса Уельська, Лондон, 8 грудня 2023 р. Фото: AP/Kirsty Wigglesworth

З’явилися перші відеокадри з принцесою Уельською Кетрін після проведеної у грудні операції на черевній порожнині.

Кадри опублікував британський таблоїд The Sun 18 березня.

Як йдеться в матеріалі, 42-річна Кейт Міддлтон усміхалася і виглядала "розслабленою та щасливою" під час походу по магазинах із чоловіком, спадкоємцем британського престолу принцом Вільямом.

"Мені не здавалося, що вони приховують, ким вони є. Але вони не зовсім знали, як люди відреагують, тому що про їхнє місцеперебування накопичувалась інформація, і я мав відчуття, що вони просто хотіли швидше піти", — сказав виданню The Sun 40-річний Нельсон Сілва, який зняв відео.

Він додав, що Кейт виглядала щасливою та розслабленою.

"Вони виглядають щасливими, просто отримавши можливість піти в магазин і поспілкуватися. Це було природно", — додав Нельсон Сілва.

У Кенсінгтонському палаці не прокоментували відео. Прессекретар раніше казав, що Кейт одужує, але очікується, що вона повернеться до офіційних обов'язків лише після Великодня, який у Британії припадає на 31 березня.

Що відомо про госпіталізацію принцеси Кетрін

17 січня стало відомо, що дружина принца Вільяма, 42-річна принцеса Уельська Кетрін проведе в лікарні до двох тижнів, відновлюючись після операції на черевній порожнині, яка відбулася 16 січня.

За повідомленням Кенсінгтонського палацу, операція була запланована і пройшла успішно. Інші подробиці про її стан не розголошувалися. Лише зазначено, що це не рак. Принцеса перепросила, що відклала заплановані зустрічі.

У заяві також ішлося, що навряд чи Кетрін повернеться до виконання державних обов'язків до Великодня.

Як писало ВВС, принц Уельський Вільям не виконуватиме жодних офіційних обов'язків, поки його дружина перебуває в лікарні або одразу після виписки.

Як це зазвичай буває з високопоставленими членами королівської родини, палац не розголошує подробиць про стан принцеси і не буде надавати поточних коментарів щодо її одужання.

У середині березня Міддлтон подякувала всім за підтримку та теплі побажання протягом останніх двох місяців, опублікувавши фото, на якому вона сидить на стільці в оточенні трьох своїх дітей. Пізніше ЗМІ повідомили, що провідні світові агентства новин відкликали фотографію через те, що світлина була відредагована.