Кетрін, принцеса Уельська, на відкритті відділення в лікарні Святого Томаса, Лондон, 5 грудня 2023 року. Фото: AP Photo/Kirsty Wigglesworth

Дружина принца Вільяма, принцеса Уельська Кетрін повернулася додому з лікарні. Вона була в стаціонарі майже два тижні через операцію на черевній порожнині.

Про це йдеться на офіційній сторінці в соцмережі X принца та принцеси Уельських.

Кенсінгтонський палац заявив, що подружжя дуже вдячне медперсоналу центральної лондонської лікарні, а також людям за "добрі побажання, які вони отримали з усього світу".

Принцеса повернулася додому у Віндзор і продовжить відновлюватися в котеджі Аделаїда.

BBC пише, що на відновлення здоров'я принцесі "знадобляться місяці". Принцеса перебувала у приватній лікарні London Clinic. Вона не з'являлася на публіці з Різдва, і її ушпиталення та виписка відбувалися непублічно.

Що відомо про госпіталізацію принцеси Кетрін

Раніше стало відомо, що дружина принца Вільяма, 42-річна принцеса Уельська Кетрін проведе в лікарні до двох тижнів, відновлюючись після операції на черевній порожнині, яка відбулася 16 січня.

За повідомленням Кенсінгтонського палацу, операція була запланована і пройшла успішно. Інші подробиці про її стан не розголошувалися. Лише зазначено, що це не рак. Принцеса перепросила, що відклала заплановані зустрічі.

У заяві також ішлося, що навряд чи Кетрін повернеться до виконання державних обов'язків до Великодня.

"Вчора (16 січня — ред.) Її Королівська Високість Принцеса Уельська була госпіталізована для проведення планової операції на черевній порожнині. Операція пройшла успішно, і очікується, що вона залишиться в лікарні від десяти до чотирнадцяти днів, після чого повернеться додому для продовження одужання. Згідно з поточними медичними рекомендаціями, вона навряд чи повернеться до виконання державних обов'язків до Великодня", — повідомили у палаці.

Як писало ВВС, принц Уельський Вільям не виконуватиме жодних офіційних обов'язків, поки його дружина перебуває в лікарні або одразу після виписки.

Як це зазвичай буває з високопоставленими членами королівської родини, палац не розголошує подробиць про стан принцеси і не буде надавати поточних коментарів щодо її одужання.

“Але з тривалості перебування Кетрін у лікарні і тону заяви палацу зрозуміло, що стан її здоров'я серйозний. Операція, яка відбулася у вівторок, була досить серйозною, щоб тримати її в лікарні до двох тижнів, і очікується, що одужання може зайняти до трьох місяців. Багато незначних захворювань можна вилікувати і невдовзі відправити пацієнтку додому”, — пише ВВС.

Зазначається, що у грудні у Кетрін був досить завантажений розклад. Жодних ознак, що вона погано почувалася під час публічних виступів, не було.