Кличко пообіцяв відсторонити директора столичного метро від обовʼязків

Доповнено
Міський голова Києва Віталій Кличко і начальник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський оглянули станцію метро "Лівобережна" після завершення ремонтних робіт, в Києві 5 травня 2017 року. Фото: УНІАН

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що відсторонить Віктора Брагінського від виконання обов'язків директора столичного метро.

Про це він заявив у своєму Telegram.

Кличко пише, що зробив певні висновки після оприлюднення розслідування журналістів Bihus.info щодо незадекларованого майна Брагінського. Він додав, що відсторонить його, "або не пручатиметься і сам напише заяву на звільнення".

"З філософського: всім в душу не заглянеш. Але, коли тобі брешуть в очі, а за спиною дістають кроликів з капелюха — виглядає це надто погано. І не тільки по відношенню до мене особисто, а по відношенню до киян", — написав Кличко.

Журналісти редакції Bihus.info випустили розслідування про розкрадання у столичному метрополітені. Вони виявили у керівника метрополітену Брагінського незадеклароване майно вартістю 52 мільйони гривень.

Депутатка Київради Євгенія Кулеба зазначила, що очільник метро перебуває на лікарняному. Сам Брагінський ще не коментував ситуацію.

Проблеми в Київському метро

У Києві 8 грудня 2023 року через терміновий ремонтом між станціями "Деміївська" та "Либідська" тимчасово перестав працювати тунель. Причиною стало присідання ґрунту, що унеможливлює рух поїздів. Також у тунелях помічали багато води. Місцева влада заявила, що ремонт триватиме приблизно пів року.

За для компенсації тимчасової відсутності метро, від станції "Либідська" до станції "Теремки" організували човникових рух поїздів.