Албанія планує відкрити посольство в Україні — Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Фото: Олександр Брамський/Суспільне

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба за підсумками зустрічі з очільником зовнішньополітичного відомства Албанії Іглі Хасані поінформував, що країна має наміри відкрити власне посольство в Україні.

Про це Дмитро Кулеба написав у соцмережі X (раніше — Twitter).

За словами глави української дипломатії, відкриття албанського посольства в Україні посилить двосторонні зв'язки між державами.

Також Кулеба розповів, що обговорив з Хасані співпрацю в оборонній сфері, з особливим акцентом на артилерійських боєприпасах для ЗСУ.

Зокрема міністр подякував Албанії за готовність приєднатися до основної групи з питань Спеціального трибуналу щодо злочинів російської агресії проти України.

Президент України Володимир Зеленський уночі 28 лютого прибув до Албанії з неоголошеним візитом. Він зустрівся із прем’єр-міністром країни Еді Рамою та підписав із ним угоду про дружбу та співробітництво між державами, а також взяв участь у саміті "Україна — Південно-Східна Європа". У складі української делегації, яка, зокрема, брала участь заході також є міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.