Шмигаль анонсував запуск "єЧерги" для легкових автівок

Засідання уряду України. пресслужба Кабміну

Для водіїв легкових автівок незабаром запрацює "єЧерга" для спрощення перетину кордону. Уряд ухвалив відповідну постанову.

Про це на засіданні Кабміну повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Невід’ємним елементом підвищення якості державного управління є реформа цифровізації. Ми продовжуємо масштабувати наш успішний проєкт "єЧерга" для зручного перетину кордонів", — сказав Шмигаль і додав, що уряд ухвалив постанову, яка поширює електронну чергу і на водіїв легкових авто.

9 лютого прем'єр-міністр Денис Шмигаль анонсував запуск електронної черги для автобусів на всіх пунктах пропуску з Євросоюзом і Молдовою. Тоді він нагадав, що від початку запуску проєкту "єЧерга" за електронним записом кордон перетнуло понад 40 тисяч автобусів та 725 тисяч вантажівок й додав, що це заощадило "тисячі годин часу для людей та українського бізнесу".

єЧерга — електронна черга перетину кордону на міжнародних автомобільних пунктах пропуску.

8 травня 2023 року на 16 пунктах пропуску стартувала послуга запису до електронної черги для перетину кордону водіями вантажівок. Зареєструватись можна на сайті echerha.gov.ua або в мобільному застосунку "єЧерга". З середини травня перетин кордону для вантажівок мав стати можливим лише за записом в електронній черзі.

Проєкт “Електронна черга перетину кордону” реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Укртрансбезпекою, Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури, Державною митною службою та Державною прикордонною службою.