Шмигаль розповів, коли та де "єЧерга" запрацює для автобусів

Засідання уряду. пресслужба Кабміну

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль поінформував, що з наступного тижня електронна черга перетину кордону ("єЧерга") запрацює для автобусів на всіх пунктах пропуску з Європейським Союзом і Молдовою.

Про це Денис Шмигаль сказав під час засідання уряду, 9 лютого.

"Продовжуємо масштабувати проєкт "єЧерга". З наступного тижня він запрацює для автобусів на всіх пунктах пропуску з ЄС і Молдовою. Це дозволить швидше перетинати кордон", — сказав глава уряду.

Він нагадав, що від початку запуску проєкту "єЧерга" за електронним записом кордон перетнуло понад 40 тисяч автобусів та 725 тисяч вантажівок й додав, що це заощадило "тисячі годин часу для людей та українського бізнесу".

єЧерга — електронна черга перетину кордону на міжнародних автомобільних пунктах пропуску.

8 травня 2023 року на 16 пунктах пропуску стартувала послуга запису до електронної черги для перетину кордону водіями вантажівок. Зареєструватись можна на сайті echerha.gov.ua або в мобільному застосунку "єЧерга". З середини травня перетин кордону для вантажівок мав стати можливим лише за записом в електронній черзі.

Проєкт “Електронна черга перетину кордону” реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Укртрансбезпекою, Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури, Державною митною службою та Державною прикордонною службою.