Мілош Бикович більше не зніматиметься у серіалі "Білий лотос"

ЗМІ
Сербський та російський актор Мілош Бикович. Фото: Sefa Karacan/Anadolu Agency via Getty Images

Сербський актор з російським громадянством Мілош Бикович більше не зніматиметься у третьому сезоні серіалу "Білий лотос" від HBO. Він заявляв, що підтримує анексію Криму.

Про це пише портал Deadline.

Видання пише, що Бикович отримав невелику повторювану роль російського Валентина, кокетливого йога та наставника готелю з покращення життя. Цю деталь перероблять, оскільки НВО розірвали контракт з Биковичем через позицію щодо України.

"Для мене була честь бути обраною частиною "Білого лотоса", телесеріалу, який я дуже поважаю, і колеги, яких я глибоко поважаю. Однак моя участь неможлива через причини, що виходять за рамки мистецтва, і я не піддаюся будь-якій розповіді, яка має на меті скомпрометувати мою чесність", — сказав Бикович.

Рішення ухвалили більш ніж через тиждень після того, як Міністерство закордонних справ України розкритикувало HBO за те, що вони запросили в серіал "Білий лотос" Биковича.

Актор знімався у фільмах та серіалах у Росії ще з 2014 року. У 2019-му Володимир Путін особисто нагородив його медаллю Пушкіна — за внесок у російське мистецтво та культуру, а у 2021 році Бикович отримав російське громадянство.

Актора внесли у базу "Миротворець" і заборонили в'їзд до України.

Мілош Бикович неодноразово висловлювався на підтримку анексії Криму: на його думку, "місцеві самі приєдналися через референдум". А з початку повномасштабного вторгнення Бикович підтримує Росію у війні.

Про серіал "Білий лотос"

"Білий лотос" — американська комедійна драма режисера Майка Вайта. Серіал дебютував 11 липня 2021 року на HBO. В епіцентрі сюжету — персонал та гості гавайського готелю "Білий лотос".

У січні 2024-го стримінговий сервіс HBO Max оголосив, що до акторського складу третього сезону "Білого лотоса" доєдналися п'ять нових акторів. Один із них — серб Мілош Бикович, відомий за ролями в російському серіалі "Готель «Елеон»" та фільмі "Холоп". Зірковий каст також доповнять Лек Патраваді, Крістіан Фрідель, Шаліні Пейріс та Моргана О'Райлі.

За рішення залучити Биковича HBO також розкритикували користувачі у соцмережах.