У новому сезоні "Білого лотоса" зніметься сербський актор Мілош Бикович, який підтримує війну проти України

Мілош Бикович. Pinterest

У третьому сезоні серіалу "Білий лотос" від HBO зніметься сербський актор з російським громадянством — Мілош Бикович. Він заявляв, що підтримує анексію Криму.

Про це стало відомо з Instagram HBO.

HBO Max оголосила, що до акторського складу третього сезону популярного телесеріалу "Білий лотос" доєдналися 5 нових акторів. Один з них — серб Мілош Бикович, відомий за ролями в російському серіалі "Готель «Елеон»" та фільмі "Холоп". Зірковий каст також доповнять Лек Патраваді, Крістіан Фрідель, Шаліні Пейріс та Моргана О'Райлі.

Мілош Бикович в інтерв'ю висловлювався на підтримку анексії Криму: він вважає, що "місцеві самі приєдналися через референдум". Окрім цього, актор отримував нагороду від президента Росії Володимира Путіна, а в 2019 році його внесли у базу "Миротворець" й заборонили в'їзд в Україну. З початку повномасштабного вторгнення Бикович підтримує Росію у війні.

Користувачі в коментарях під дописом розкритикували HBO за таке рішення.

Про серіал "Білий лотос"

"Білий лотос" — американська комедійна драма режисера Майка Вайта. Серіал дебютував 11 липня 2021 року на телеканалі HBO.

Сюжет розповідає про життя персоналу та гостей гавайського готелю "Білий лотос".

Новий сезон будуть знімати в лютому — островах Ко Самуї і Пхукет, а також у Бангкоку.

"Це буде величезний "Білий лотос". Він буде довшим, більшим, божевільнішим. Я не знаю, що люди подумають, але я надзвичайно схвильований, тож принаймні за моїм власним барометром — це добре", — поділився режисер Майк Вайт.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media