Чарльз ІІІ пройшов курс лікування простати і "почувається добре" — BBC

Король Великої Британії Чарльз III виступає перед обома палатами парламенту Франції, 21 вересня 2023 року . Фото: AP

Король Великої Британії Чарльз ІІІ пройшов курс лікування від збільшення простати після того, як його госпіталізували вранці, 26 січня.

Про це повідомляє ВВС.

Зазначається, що процедуру провели в приватній лікарні London Clinic, де минулого тижня прооперували його невістку принцесу Уельську Кетрін. За словами королеви Камілли, британський монарх "почувається добре". Очікується, що Чарльз ІІІ проведе в лікарні щонайменше ще одну ніч.

26 січня британського монарха Чарльза ІІІ госпіталізували для лікування збільшеної простати.

Раніше король Чарльз повідомив про свою проблему зі здоров'ям, щоб закликати інших чоловіків перевірити простату.

Зазначається, що після розкриття інформації про стан здоров’я монарха на сайті Національної служби охорони здоров'я Великої Британії (NHS) різко зросла кількість запитів про збільшення простати. Це привітали лікарі та благодійні організації.

У заяві Букінгемського палацу йдеться, що король був "радий дізнатися, що його діагноз позитивно впливає на обізнаність громадськості про здоров'я".

Він також подякував тим, хто "надіслав свої найкращі побажання".

Що цьому передувало

Про те, що 75-річний король Чарльз планує провести "корекційну процедуру" з приводу збільшеної простати, палац повідомив минулого тижня.

Доброякісне збільшення простати зустрічається у чоловіків старше 50 років і, як правило, не є серйозним захворюванням, повідомляється на сайті Національної служби охорони здоров'я Великої Британії (NHS).

Зазначається, що приблизно кожен третій чоловік віком понад 50 років має певні симптоми збільшення простати — залози, яка розташована безпосередньо під сечовим міхуром. Хоча зазвичай це не становить серйозної загрози для здоров'я, але може викликати симптоми та проблеми, зокрема утруднене сечовипускання або спорожнення сечового міхура. Цей стан не означає, що пацієнт має підвищений ризик розвитку раку простати.